У Львові всупереч Табачнику напишуть власні підручники з історії

Львівська міськрада працює над створенням спеціального зошита-підручника для вивчення історичних періодів, які в офіційному підручнику замовчуються, або "подаються викривлено".

У Львові історики активно працюють над посібником з історії України для учнів 5-11 класів. Про це 30 червня під час сесії Львівської міськради повідомив мер Андрій Садовий.

До мера Львова звернувся депутат міськради від партії "Україна Соборна" Юрій Кужелюк: "З грудня ми багато говорили про Дмитра Табачника і підручники з історії, а також про те, що плануємо випустити власний посібник з історії для 5-11 класів". Депутат попросив надати детальну інформацію про те, на якій стадії підготовка посібників, і додав, що було б добре видати посібники до 24 серпня.

Садовий наголосив, що історики працюють над посібниками з історії: "Звісно є дискусії істориків, як це має бути", – додав міський голова.

За його дорученням на наступній сесії міськради його заступник з гуманітарних питань Василь Косів надасть депутатам інформацію про те, на якому етапі готовність посібника. Водночас депутат Львівської міськради, учасник робочої групи, яка працює над посібником, Богдан Галайко зазначив: "Пророблено величезний шмат роботи. Частина розділів уже написана. Частина – опрацьовується. Ми хочемо, щоб наша праця була якісна та цікава для читачів", – наголосив депутат.

Нагадаємо, в грудні 2010 року депутати Львівської міської ради прийняли рішення зробити спеціальний зошит-підручник для розширеного вивчення історичних періодів, які в офіційному підручнику замовчуються, або подаються викривлено без урахування історичної дійсності.

Як відомо, за ініціативи Міносвіти, очолюваного Дмитром Табачником, влітку має бути виданий новий підручник з історії для 11-го класу. У ньому автори суттєво змінили опис Другої світової війни порівняно з версією 2005 року, зокрема, викинули розділ про УПА, залишивши лише короткі вставки про дії українських повстанців.

Читайте також:

Табачник заборонив посібник з історії, в якому сказано, що росіяни і українці різні

З нового підручника історії викинули розділ про УПА

У Москві видали книгу з історії України як альтернативу "підручникам Ющенка"

Табачник засекретив новий підручник з історії України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: