Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Львові вуличний ліхтар завалився на жінку

Постраждала із травмою голови госпіталізована.

У Львові на перехожу впала опора вуличного освітлення. Сталося це неподалік супермаркету, з якого вийшла жінка, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Постраждала пані Людмила розповіла, що раптово подув вітер, і стовп завалився просто на неї. У жінки травма голови та забої. "Свідомості не втрачала, тільки дуже кров, дуже велика кровотеча. Люди прибігли, почали мені кров зупиняти, швидку викликали і доправили сюди", - розповіла вона. "Це легка черепно-мозкова травма, забій грудної клітини і забійна рана голови", - пояснив нейрохірург Костянтин Крачковський.

ВідеоУ Львові на жінку впала опора вуличного освітлення

Сталося це неподалік супермаркету, з якого 68-річна жінка саме вийшла. ТСН пані Людмила розповіла, що раптово подув вітер і стовп завалився просто на неї. У жінки травма голови та забої. У міській раді кажуть, найімовірніше електроопора не встояла через ураганний вітер.  

У Львові на жінку впала опора вуличного освітлення

У міській раді кажуть, що електроопора, найімовірніше, не встояла через  ураганний вітер, пориви якого сягали 20 метрів за секунду. Проте на відео видно, що металева труба була іржава. Після того, як на жінку впав стовп, комунальники поруч зрізали ще один.

Раніше в США більше десятка стовпів електропередач впали на дорогу, а один з них розтрощив автомобіль, що проїжджав повз. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції