Взяли під варту екс-чиновника, який може бути причетним до смерті людей на звалищі біля Львова

Горбаля можуть випустити під заставу в 110 тисяч гривень.

Сьогодні, 16 серпня, Галицький районний суд м. Львова вирішив взяти під варту на 60 діб колишнього директора комунального підприємства "Збиранка" Богдана Горбаля. Його підозрюють у причетності до пожежі та обвалу сміття на Грибовицькому сміттєзвалищі, де загинули троє рятувальників та еколог.

Горбаль може вийти на волю, якщо внесе заставу у 110 тис. 240 грн. Про це пише Zaxid.net.

Прокуратура вимагала, аби екс-посадовця ув'язнили без права на заставу. Бо, мовляв, він може чинити тиск на свідків – працівників "Збиранки".

"Раніше Богдан Горбаль проходив свідком у справі. Ми в першу чергу з'ясовували, за яких обставин стався сам зсув. Тепер же він перейшов у статус підозрюваного. За висновками держекоінспекції, посадові особи ЛКП "Збиранки" не вживали належних заходів з експлуатації полігону твердих побутових відходів, а саме, не було належного перешарування відходів, яке мало забезпечити стійкість складування сміття. Зважаючи на тяжкість наслідків, ми вимагаємо всіх підозрюваних у цій справі взяти під варту", – зазначив представник прокуратури Остап Сидор.

Захист Горбаля звертав увагу суду на його вік (72 роки) та хвороби – ішемічну хворобу серця, серцеву недостатність, протягом останніх п'яти років він постійно проходить амбулаторне лікування. Тому, за словами його адвоката, після взяття під варту стан здоров'я може погіршитись. Адвокатка додала, що в переліку хворіб, які має Горбаль, є такі, що звільняють від відповідальності, навіть якщо людина визнається винною.

Горбаль зазначив, що йому доведеться перебувати під вартою до 15 жовтня, бо грошей на заставу в нього немає.

Нагадаємо, екс-директора ЛКП "Збиранка", його заступника та начальника полігону обвинувачують у порушеннях на Грибовицькому сміттєзвалищі, що призвели до смерті трьох рятувальників та еколога.

Суд також розглядатиме справу про взяття під варту заступника директора "Збиранки".

Третій підозрюваний – начальник полігону – перебуває у лікувальному закладі, тому йому не обиратимуть запобіжний захід.

ВідеоТрьом посадовцям Грибовицького сміттєзвалища у Львові сьогодні обиратимуть запобіжний захід

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: