Взяли під варту екс-чиновника, який може бути причетним до смерті людей на звалищі біля Львова

Горбаля можуть випустити під заставу в 110 тисяч гривень.

Сьогодні, 16 серпня, Галицький районний суд м. Львова вирішив взяти під варту на 60 діб колишнього директора комунального підприємства "Збиранка" Богдана Горбаля. Його підозрюють у причетності до пожежі та обвалу сміття на Грибовицькому сміттєзвалищі, де загинули троє рятувальників та еколог.

Горбаль може вийти на волю, якщо внесе заставу у 110 тис. 240 грн. Про це пише Zaxid.net.

Прокуратура вимагала, аби екс-посадовця ув'язнили без права на заставу. Бо, мовляв, він може чинити тиск на свідків – працівників "Збиранки".

"Раніше Богдан Горбаль проходив свідком у справі. Ми в першу чергу з'ясовували, за яких обставин стався сам зсув. Тепер же він перейшов у статус підозрюваного. За висновками держекоінспекції, посадові особи ЛКП "Збиранки" не вживали належних заходів з експлуатації полігону твердих побутових відходів, а саме, не було належного перешарування відходів, яке мало забезпечити стійкість складування сміття. Зважаючи на тяжкість наслідків, ми вимагаємо всіх підозрюваних у цій справі взяти під варту", – зазначив представник прокуратури Остап Сидор.

Захист Горбаля звертав увагу суду на його вік (72 роки) та хвороби – ішемічну хворобу серця, серцеву недостатність, протягом останніх п'яти років він постійно проходить амбулаторне лікування. Тому, за словами його адвоката, після взяття під варту стан здоров'я може погіршитись. Адвокатка додала, що в переліку хворіб, які має Горбаль, є такі, що звільняють від відповідальності, навіть якщо людина визнається винною.

Горбаль зазначив, що йому доведеться перебувати під вартою до 15 жовтня, бо грошей на заставу в нього немає.

Нагадаємо, екс-директора ЛКП "Збиранка", його заступника та начальника полігону обвинувачують у порушеннях на Грибовицькому сміттєзвалищі, що призвели до смерті трьох рятувальників та еколога.

Суд також розглядатиме справу про взяття під варту заступника директора "Збиранки".

Третій підозрюваний – начальник полігону – перебуває у лікувальному закладі, тому йому не обиратимуть запобіжний захід.

Трьом посадовцям Грибовицького сміттєзвалища у Львові сьогодні обиратимуть запобіжний захід

Директорові підприємства, його заступнику та керівнику полігона напередодні оголосили про підозру. Їм інкримінують службову недбалість, яка призвела до загибелі чотирьох людей. Сміттєвою лавиною чоловіків завалило ще у травні, тіло еколога під завалами не знайшли й досі. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: