Політолог: у Львові Янукович переміг свої фобії

Дехто з політологів вважає, що проведення Ради регіонів у Львові відбулося заради сеансу психотерапії для президента.

Львів, як місце проведення Ради регіонів, був вибраний не випадково, адля подолання фобій президента.

Про це заявив політолог Михайло Басараб.

Віктора Януковича досить своєрідні стосунки з Західною Україною, тому було важливо провести там цей захід. Він має символічне значення для президента", - сказав він.

За словами експерта, ця рада мала показати, як Янукович цінує і поважає Західну Україну. За задумом його технологів він мав в спокійній обстановці помацати, відчути її.

"Це психотерапевтичний і одночасно іміджевий крок. З одного боку президенту порадили зробити щось таке, що продемонструвало б заходу держави його лояльність. З іншого боку, це боязкі спроби Януковича помиритися з цим регіоном. Ми ж пам'ятаємо і яйця, і галичан на київському Майдані, і багато інших неприємних для нього моментів. У донецьких з цим регіоном взагалі пов'язано багато фобій. Образ агресивних бандер, які сплять з автоматами і їздять містом на танках, не дає їм спокою і понині. До речі, в таких хворобливих уявах людей винні саме донецькі політики, які роздмухують протистояння між регіонами", - зазначив Басараб.

Політолог висловив думку, що стосунки президента з Галичиною мають глибокий психологічний підтекст.

"У Януковича давно сформувалось небажання їздити на Західну Україну. Якщо у людини є фобії щодо чогось, то треба або висміяти цей предмет, або здійснити з ним контакт. Коли у президента є "галицька" фобія, то треба було туди поїхати, оглянути з вікна автомобіля мирні вулиці, переконатися, що з вікон там не стріляють, кровожерливі бандерівці не розгулюють Львовом. Грандіозний захід з великою свитою додавали Януковичу упевненості. Його не залишили сам на сам з містом чи регіоном, які викликають у нього дуже неприємні асоціації. Уявно він ставав сильнішим, бо за плечима було багато людей. Серйозно прикривала міліція", - розповів він.

Басараб також вважає експромт глави держави про можливість проведення зимової олімпіади в Буковелі підлабузницьким жартом, а не реальністю.

"Ця пропозиція мала лише зімітувати важливість карпатського регіону у розумінні президента. Навряд чи Янукович і його команда реально ставляться до можливості проведення олімпіади у 2022 році", - наголосив політолог.

На його думку, цей візит абсолютно не вплине на ставлення західного електорату до Віктора Януковича.

Читайте також:

Янукович переплутав "Буковель" і Буковину

Янукович на запитання про Бандеру пообіцяв львів'янам підвищити зарплати

У Львові для Януковича влаштували майстер-клас з плетіння вінків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: