У Львові з’являться вулиці Героя України Бандери та Героя України Шухевича

У Львівській міськраді кажуть, що перейменування двох вулиць покликане зафіксувати в свідомості львів’ян незмінний статус Романа Шухевича і Степана Бандери як Героїв України.

Цієї весни у Львові вул. Степана Бандери буде перейменовано на вул. Героя України Степана Бандери. Аналогічна зміна чекає на вул. Романа Шухевича. Про це повідомив депутат Львівської міської ради від ВО "Свобода" Юрій Михальчишин.

Він нагадав, що під час сесії Львівської обласної ради та зборів депутатів міськради біля пам’ятника провідникові ОУН Степану Бандері 13 січня 2011 року було прийнято відповідне рішення.

"Перейменування двох львівський вулиць покликане зафіксувати в топографічному сенсі та в свідомості львів’ян незмінний статус Романа Шухевича і Степана Бандери як Героїв України, не залежно від того, в якому юридичному статусі їх сприйматимуть донецькі апеляційні суди", – сказав свободівець.

Він зауважив, що це рішення має бути виконане впродовж цього року, найбільш імовірно, нові таблички з такими назвами вулиць з’являться вже цієї весни.

Для цього, каже депутат, треба ще провести певну роботу в юридичній площині – щодо узаконення цього рішення, а також в практичній – щодо власне зміни таблиць на вулицях.

Нагадаємо, нещодавно Донецька облрада ухвалила звернення до народних депутатів України щодо неприпустимості героїзації Степана Бандери і розпалення міжнаціональної ворожнечі. Доповідачем виступила депутат облради від Компартії Ірина Попова, яка закликала позбутися таких "ганебних героїв, як Степан Бандера".

Читайте також:

У Дніпропетровську однаково поставилися до Брежнєва і Бандери

Одеса ухвалила: Бандера і Шухевич не герої, бо співпрацювали з Гітлером

Мер Львова: Бандера та Шухевич - це наші герої

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: