У Львові заборонили святкувати День Перемоги

Згідно з постановою суду всім політичним силам і громадським організаціям, які подали заявки на проведення 9 травня у Львові акцій до Дня Перемоги, забороняється їх проводити.

Постановою Львівського окружного суду від 8 травня, у Львові 9 травня заборонено проводити політичним партіям та громадським організаціям масові заходи з нагоди 65-ї річниці Перемоги.

Про це повідомив перший секретар Львівського міськкому СПУ Василь Музика.

Він зазначив, що відповідна постанова суду була ухвалена і оприлюднена присутнім на засіданні представникам політичних партій та громадських організацій пізно увечері - близько 22.00 8 травня.

"Згідно з постановою суду всім політичним силам і громадським організаціям, які подали заявки на проведення 9 травня у Львові акцій до Дня Перемоги, забороняється їх проводити", - зазначив Музика.

Він також повідомив, що соціалісти мають намір оскаржити це рішення суду і направити відповідне звернення щодо заборони відзначення Дня Перемоги президенту України, голові Верховної ради, Генеральному прокурору України.

"Ми виконаємо рішення суду і не будемо проводити заплановані заходи, однак завтра прийдемо до Пагорба Слави у Львові без партійної символіки і червоних прапорів Перемоги. Прийдемо, щоб покласти квіти і вклонитися воїнам-визволителям похованим тут і віддати шану всім хто виборов велику Перемогу", - наголосив Музика.

Як повідомили у прес-службі Львівської ОДА, 9 травня у Львові об 11:00 біля Пагорба Слави розпочнеться урочистий мітинг з нагоди 65-ї річниці Великої Вітчизняної війни в якому візьмуть участь голова Львівської ОДА Василь Горбаль, голова Львівської обласної ради Мирослав Сеник, міський голова Львова Андрій Садовий, командувач військами Західного оперативного командування Юрій Думанський, представники ветеранських організацій.

8-10 травня у Львові святкують День міста.

Нагадаємо, паради військ пройшли у всіх містах-героях - Києві, Севастополі, Одесі і Керчі.

Загалом у святкові дні від української армії будуть задіяні понад 23 тис. військовослужбовців.

9 травня о 22:00 в Києві, Севастополі, Одесі, Керчі, Вінниці, Львові, Житомирі, Рівному і Дніпропетровську буде святковий феєрверк з 30-ти залпів салютних установок.

Читайте також:

У Києві розпочався парад військ з нагоди 65-ї річниці Перемоги

Україна святкує 65-річчя Перемоги

Львів святкує День міста

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: