У Львові зафіксували перший випадок інфікування коронавірусом

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кількість інфікованих коронавірусом зросла.

У п'ятницю, 20 березня, у Львові зафіксували першого хворого на коронавірус Covid-19. Це мешканець Львова, який нещодавно повернувся з Німеччини.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив мер Андрій Садовий.

Міський голова зазначив, що позитивний результат підтвердили дві приватні лабораторії у Львові і Києві. Львів'янин 1950 року народження 13 березня повернувся з Німеччини.

"Інформація від головного лікаря інфекційної лікарні. Позитивний результат підтвердили дві приватні лабораторії у Львові і Києві. Матеріали відправлені в Центр громадського здоров‘я України. Хворого госпіталізують в інфекційній лікарні. Інформація передана правоохоронних органам для подальшого реагування", - пише Садовий.

❗️Маємо перший підтверджений випадок захворювання на коронавірус COVID-19 у Львові (мешканець Львова, 1961 р.н. 13...

Опубліковано Андрій Садовий Пʼятниця, 20 березня 2020 р.

Згодом він додав, що інфікований чоловік є лікарем і в перший день  після повернення здав аналізи в приватну лабораторію та весь час намагався бути в максимальній самоізоляції. А після отримання позитивних результатів одразу звернувся до інфекційної лікарні.

В МОЗ також підтвердили інформацію про першого інфіковано у Львові.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Відео Львівські лікарі просять небайдужих про допомогу у боротьбі з коронавірусом

У Львові - жодного підтвердженого хворого на коронавірус. Наразі у лікарні там перебувають 27 пацієнтів з небезпечними симптомами і чекають результату аналізів. У шістьох пацієнтів вже виявили грип і ГРВІ. Тим часом лікарі просять небайдужих про допомогу. В лікарнях не вистачає захисного одягу. Волонтери вже взялися за справу.   Більше про коронавірус в Україні

Львівські лікарі просять небайдужих про допомогу у боротьбі з коронавірусом

Залиште свій коментар

Вибір редакції