У Львові започатковують патріотичні екскурсії "Країна Героїв" про ОУН та УПА

Туристи зможуть пройти "стежками Степана Бандери" та інших вояків ОУН-УПА. Цільова аудиторія організаторів екскурсій - молодь з Великої України.

Львівська міська громадська організація "Підкова" з 19 вересня розпочинає проведення патріотичних екскурсій про ОУН-УПА.

Ексклюзивний цикл "Країна Героїв" присвячений українському визвольному рухові в ХХ столітті: Легіонові Українських Січових Стрільців, Українській Галицькій Армії, Організації Українських Націоналістів та Українській Повстанській Армії. Цільовою аудиторією цих екскурсій є молодь, гості з Великої України та всі, хто цікавиться історією української визвольної боротьби.

Як повідомили організатори заходу, у межах екскурсійного циклу "Країна Героїв" розроблено шість одноденних автобусних турів: "Стежками Степана Бандери", "Три провідники", "Золота Поляна", "Там на горі, на Маківці", "Підпільний парламент", "На полях двох битв".

У неділю 19 вересня зі Львова стартує перший екскурсійний тур — "Стежками Степана Бандери". У рамках туру — відвідання місць, пов'язаних із легендарним провідником ОУН в Стрию, Волі Задеревацькій, Калуші та Старому Угринові.

Як відомо, Міносвіти, а зокрема – його глава Дмитро Табачник, проти героїзації головнокомандувача УПА Романа Шухевича та лідера ОУН Степана Бандери, тому їхні образи вирішено прибрати з підручників з історії.

Читайте також:

У Львові повстанці під пісні УПА вбивали "енкаведистів"

Табачник замінить фестиваль про УПА радянською військовою грою

СБУ вилучила в історика матеріали про УПА і порадила подумати про сім'ю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: