У Львові запрацював сухий музичний фонтан, який може пахнути шоколадом чи кавою

Струмені води у фонтані можуть підійматися на висоту 10 метрів.

У Львові майже завершили ремонт площі перед Оперним театром. Тут встановили сухий фонтан вартістю близько 1,5 мільйона доларів. Він може пахнути шоколадом чи кавою, а струмені води синхронізовані з музикою, що лунає з динаміків на площі.

Сухий фонтан запустили 22 жовтня у тестовому режимі. Відтепер його вмикатимуть на годину двічі на день – о 12:00 та о 18:00. Про це повідомила пресслужба Львівської міськради.

Встановлення фонтану фінансував благодійний фонд "Сокар Благо".

Для реалізації проєкту використали 72 форсунки канадського виробника. Вони мають тривалий гарантійний термін – 10 років роботи. Проте, за словами менеджерки компанії "ТермоБуд", яка будувала фонтан, Наталі Шевчук, форсунки працюватимуть мінімум 50 років.

Струмені води у фонтані можуть підійматися на висоту 10 метрів. Проте у такому режимі фонтан працюватиме лише на свята.

"Биття струменів води синхронізовано працює з музикою, яка звучить. Заплановано, що музика з кольоровим освітленням буде вмикатися в обід, орієнтовно о 12:00, і після 18:00. Зараз маємо запис композицій на 25 хвилин, і будемо їх вмикати мінімум два рази" - розповіла Шевчук.

Музику на площі вмикатимуть на годину, а в інший час фонтан працюватиме у звичайному режимі.

Біля Оперного театру лунатимуть твори українських композиторів. На знак подяки фонду "Сокар" до списку пісень внесуть 1 твір азербайджанського композитора.

Композиції змінюватимуться. Так, на Різдво біля фонтану вмикатимуть колядки.

Новий фонтан біля Оперного театру – ароматизований. У технічному приміщенні площею 120 квадратних метрів є спеціальні відсіки, куди можна засипати різні ароматизатори. Ці аромати виходитимуть від струменів води. Проте фонтан може пахнути лише влітку

Повʼязані теми:

Наступна публікація