Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Львові жінка отруїлась цукерками з рідким металом у начинці

Потерпіла вважає, що це була ртуть.

Львів'янка потрапила до лікарні після того як з'їла солодощі, в яких були срібні кульки, схожі на ртуть, повідомляє ТСН.16:45.

Леся Бесараб встигла з'їсти три цукерки, і аж у четвертій виявила незрозумілу речовину.

"Розкусила цукерку і проковтнула половину, а на іншій половинці я побачила сіру горошину таку сріблясту", - розповідає постраждала.

Колеги викликали швидку, жінку шпиталізували у стані середньої важкості. Вона скаржилась на болі, температуру та нудоту. Фахівці кажуть, негативних наслідків для здоров'я не буде.

"Сама металева ртуть, якщо потрапила в кишково-шлунковий тракт, вона практично так з нього і вийде, навіть у літературі не описано жодних ускладнень чи хвороботворних виявів від попадання через шлунково-кишковий тракт ртуті", - говорить заступник головного державного санітарного лікаря у Львівській області Олег Когут.

Потерпіла припускає, що речовина потрапила в цукерки на підприємстві. Але санстанція перевіряти виробника без спеціального доручення Кабміну не має права. На вміст отрути у повітрі перевірять хіба що робочий кабінет жінки. Натомість на заводі переконують, якщо це й ртуть, то не їхня, оскільки на всьому підприємстві цієї речовини немає в жодних приладах.

Чи справді у цукерках була ртуть, зараз з'ясовують правоохоронці. Результатів досліджень ще не має. А жінка, коли видужає, має намір подавати до суду на виробника.

Кореспондент ТСН Наталка Волосацька

Відео У львівських солодощах шукають ртуть

Залиште свій коментар

Вибір редакції