У Львові зняли відеокліп про УПА

Творці кліпу намагались "показати найжахливішу сторінку боротьби УПА". Відео транслюватиме регіональне західноукраїнське ТБ.

24 грудня у Львові відбулась презентація відеокліпу "Машингвери", присвяченого воякам Української повстанської армії (УПА). Кліп було створено на однойменну пісню Андрія Менцака товариством пошуку жертв війни "Пам'ять".

"У кліпі ми намагалися показати найжахливішу сторінку визвольної боротьби УПА. На Західній Україні перебувала шалена кількість "секретных сотрудников" чи так званих сексотів, яких готували в Москві та "внедряли" у соціальну сферу. Їхня мета була вивідати систему допомоги УПА цивільним населенням. Саме ці люди принесли найбільше шкоди УПА та населенню, котре за їх "наводкою" вивозили до Сибіру. У кліпі ми показуємо тих "скрытих сотрудников", які були дуже підлі і вміли добре маскуватись", - розповів голова Товариства пошуку жертв війни "Пам'ять" Любомир Горбач.

За словами учасників прес-конференції, на зйомки кліпу витратили 10 000 гривень і п’ять знімальних днів. Всі сцени відзнято на стрільбищі Раківець та у селі Загір’я Пустомитівського району Львівської області.

"Кліп буде показано на Львівському телебаченні, а також на Тернопільському, Франківському та Волині – це місця, де люди нормально сприймають такі речі. На відміну від центральних каналів, котрі агресивно налаштовані до тематики УПА. У попередніх наших кліпах немає жодної згадки про "гіляку" і ноги повішеного не гойдаються, але на всі наші звернення жодної відповіді ми не отримали. Тож, окрім телебачення Галичини та мережі Інтернет, наші кліпи ніде не розміщені. Хоча, коли ми вмикаємо будь-який фільм, там стільки крові і м’яса, що наш кліп порівняно ним є дуже лагідним та гуманним", - зазначив Горбач.

Нагадаємо, товариство пошуку жертв війни "Пам'ять" відзняло низку відеоробіт, присвячених повстанському руху на Західній Україні. Організація відзняла кілька кліпів а також повнометражних фільмів, присвячених боротьбі УПА з НКВС, Степану Бандері, Роману Шухевичу та іншим керівникам повстанців.

 

 

 

Читайте також:

1 січня у Києві відбудеться факельна хода на честь Бандери

Ющенко готовий дати Бандері Героя України

В Україні будуть святкувати річниці боїв УПА

Могилу воїна УПА у Львові спаплюжив психопат з Інституту фізкультури

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: