Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Львові зросте вартість проїзду в автобусі

Вартість проїзду в електротранспорті поки що не збираються піднімати.

Від початку лютого у Львові зросте вартість проїзду у міських автобусах до 7 грн.

Про це повідомив заступник мера з питань ЖКГ Сергій Бабак, пише Zaxid.net.

Львівська міськрада розгляне рішення про підвищення вартості проїзду на засіданні в п'ятницю, 25 січня, воно набуде чинності після публікації в пресі – орієнтовно 1-2 лютого.

За словами Бабака, економічно обґрунтований тариф наразі становить 8,21 грн. Він додав, що відповідно до законодавства, органи місцевого самоврядування встановлюють тарифи на автобусні перевезення, і тариф має бути економічно обґрунтований.

За його словами, якщо встановлено менший тариф – різницю мають компенсувати перевізникам.

"У нас на компенсацію передбачені кошти в бюджеті. Ми розуміємо, що ціни доволі часто є непідйомними, складові тарифу подорожчали, запчастини та паливо і так далі", - повідомив Бабак.

Чиновник зазначив, що міськрада буде компенсувати різницю у вартості з міського бюджету: на це, а також на безкоштовне перевезення пенсіонерів та людей з інвалідністю у бюджеті міста закладено 240 млн гривень. Щоправда, йдеться не тільки про автобуси, а й про інші види громадського транспорту.

Бабак додав, що міська рада не планує в найближчі місяці підвищувати вартість проїзду в електротранспорті.

Нагадаємо, пенсіонери за віком та особи з інвалідністю 3-ї групи будуть їздити у Львові безкоштовно у всьому міському громадському транспорті. Міська рада та перевізники досягли попередніх домовленостей.

ВідеоКитай створює першу в світі комерційну мережу транспорту на магнітній подушці

У китайській провінції Хунань запускають іще одну лінію "Маглев" - потягів на магнітній подушці. Швидкість більше 400 кілометрів за годину. Китай – не перша країна, де запустили такі поїзди. Але перша, де буде створена комерційна мережа "Маглевів". А першу в світі комерційну лінію китайці запустили минулого року. 

Китай створює першу в світі комерційну мережу транспорту на магнітній подушці

Залиште свій коментар

Вибір редакції