Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Львові звинуватили приватну компанію у скиданні сміття на Київщині

Львівська ОДА передала правоохоронцям перелік автомобілів, щоб швидше знайти порушників.

До вивантаження львівського сміття в Київській області причетна приватна компанія, яку незабаром знайдуть.

Про це заявив голова Львівської ОДА Олег Синютка, повідомляє телеканал "112 Україна".

"Учора ми зробили заяву, що передаємо правоохоронним органам весь перелік автомобілів. Я переконаний, що це дозволить правоохоронцям швидше знайти зловмисників", - наголосив він.

На думку очільника ЛОДА, хтось зацікавлений в тому, щоб проблема львівського сміття зберігалась.

"Ми вже мали один факт, коли в Черкасах знайшли машину зі львівським сміттям. Я хотів би подякувати правоохоронним органам, бо з'ясувалося, що приватна компанія зі Львова найняла цей автомобіль для того, щоб вивезти сміття зі своєї території за межі Львівської області. Мені здається, що це знову буде або приватна компанія, або хтось, хто зацікавлений в тому, щоб історію зі львівським сміттям не завершувати", - вважає Синютка.

За його словами, у Львові перевірять автомобілі, які виїхали з контейнерних майданчиків міста і чи приїхали вони на місце, куди повинні бути заплачені гроші.

"Від 3 липня все сміття, яке вивозиться з території міста, проходить винятково через ваги, де ми фіксуємо всі номери автомобілів, власників автомобілів і маршрут, за яким вони слідують", - уточнив він.

Нагадаємо, напередодні на Київщині виявили 40 тонн львівського сміття. У двометрових купах відходів знайшли платіжки з реквізитами львівських компаній.

Залиште свій коментар

Вибір редакції