У Макіївці учнів школи переселять до інтернату посеред ринку

За словами батьків учнів, цех однієї з відомих продуктових компаній розташований поруч зі школою і, мабуть, ця територія зараз потрібна компанії.

 У Макіївці Донецької області батьки учнів школи № 44 протестують проти закриття їхнього навчального закладу і переведення дітей в будівлю колишнього інтернату. За словами батьків, будівля інтернату розташована посеред ринку, ларьки стоять прямо у його дворі.

Школа розташована між чотирма селищами і фактично одна обслуговує всіх дітей на цій території.  Батьки зазначили, що вони вкладали гроші в ремонт школи і зараз класні кімнати, як в цілому і будівля школи, знаходяться в доброму, добротному стані.

"Школа в нас відмінна. Нещодавно зробили ремонт, по 200 грн. Здавали, зробили пластикові вікна, двері ... Ніхто ніколи не думав, що нас в середині навчального року почнуть переводити в іншу будівлю в рамках програми з оптимізації навчальних закладів", - заявили представники ініціативної групи зі шкільного батьківського комітету.

За їх словами, на околиці Східного селища є великий ринок, і прямо на тому базарі розташована будівля інтернату, який зараз пустує.

Ситуацію з переходом школи № 44 у будівлю колишнього інтернату ніхто не пояснив, а деякі вчителі пов'язали це з тим, що, нібито, їхня школа погано обігрівається.

За словами батьків, цех однієї з відомих продуктових компаній розташований поруч зі школою і, мабуть, ця територія зараз потрібна компанії, тим більше, що мешканців деяких будинків, прилеглих до території продуктового виробництва, вже переселили.

Батьки учнів також зазначили, що неподалік від цього інтернату розташовані дві загальноосвітні школи № 64 та № 8, тоді як школа № 44 в густонаселеному районі одна.

Нагадаємо, нещодавно У Донецьку батьки і учні української школи №136 у Будьонівському районі запобігли закриттю навчального закладу, довівши місцевій владі необхідність повноцінного функціонування цієї школи.

Читайте також:

Батьки учнів української школи на Луганщині припинили голодування

У Донецьку зняли питання про закриття української школи

У Донецьку школу віддадуть під "секс-клуб" до Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: