У Макіївці вибухівку шукають в установах і житлових будинках

Правоохоронці проводять перевірку підвалів, технічних приміщень, сміттєвих камер будинків на наявність вибухових речовин.

 У Макіївці установи, організації і житлові будинки на даний час перевіряють на предмет наявності вибухівки. Про це розповіло джерело у міській адміністрації.

Нагадаємо, у Макіївці сьогодні сталися два вибухи, також було знайдено записку організаторів вибухів, які вимагають грошей та погрожують новими терактами.

Як повідомляється, перевірка організована в усіх районах Макіївки.

У деяких міських установах підтвердили, що перевірка їх будівель на предмет наявності вибухових речовин, дійсно, проводилася.

Зокрема, в одній з установ, будівля якої розташована в центрі Макіївки, розповіли, що "приходили фахівці і перевіряли якісь дроти".

Також у деяких відомствах, на балансі яких утримуються житлові багатоквартирні будинки, підтвердили, що їх представники спільно з правоохоронцями проводять перевірку підвалів, технічних приміщень, сміттєвих камер будинків на наявність вибухових речовин.

Працівники міських структур у той же час запевнили, що усі установи і організації міста працюють у звичайному режимі, і там, де проходять перевірки, вони нікому не заважають.

Директор однієї із загальноосвітніх шкіл повідомив, що "ніхто не панікує… Навчальний процес іде спокійно".

"Ми вжили заходів обережності, посилили охорону – поставили на вхід двох «технічок», щоб не заходили сторонні. Навіть батьків не пускали, діти до них самі у супроводі вчителів виходили після закінчення занять. Також ми перевірили підвал і всі приміщення, чи немає підозрілих предметів. Паніки немає, ніхто дітей із занять не забирав", - підкреслив керівник закладу.

У той же час, на прохання підтвердити або спростувати інформацію про перевірки в місті, прес-секретар Управління СБУ в Донецькій області Олександр Балабанцев сказав: "Я цього не знаю… Не уповноважений коментувати дану ситуацію".

Нагадаємо, невідомі організатори вибухів погрожують, що у разі невиконання вимог у четвер, 20 січня, о 17.00 у різних місцях Макіївки пролунають ще 5 вибухів.

Все про події у Макіївці читайте тут

Читайте також:

Вибухи у Макіївці розслідує антитерористичний центр СБУ

Організаторів теракту у Макіївці "дістала влада", їм нема чого втрачати

У Макіївці через вибухи почалася паніка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: