В української матері-рекордсменки хочуть забрати дочку

Медики занепокоєні ставленням та доглядом 66-річної матері до своєї новонародженої доньки і планують забрати немовля.

У найстаршої матері України – 66-річної Валентини Підвербної – можуть забрати доньку. На думку медиків, Валентина не розуміється на материнстві, а також категорично забороняє лікарям оглядати дитину. Оцінити стан здоров'я дитини вони досі не можуть.

Медики підозрюють, що мама-пенсіонерка так і не навчилася готувати дівчинці молочні суміші та проводити необхідні гігієнічні процедури. Сама ж рекордсменка обіцяє доньку без бою не віддати.

За словами самої матері, вона навчилася варити молочну суміш. Технологію не показує нікому, навіть соціальним службам та медсестрі. І категорично відмовляється від сторонньої допомоги. Медики закидають, що дитина вже місяць не бачила ванни, на що мати оправдовується, що береже Марію від переохолодження.

"Нам вдалося прослухати серце та легені. Але так як ми повинні дивитися новонароджену дитину — а це стан великого тімячка і рефлекси — мати нам цього не дозволяла", - повідомила головний позаштатний спеціаліст педіатрії Людмила Кривець.

Медики розуміють, випадок неординарний - найстарша мама України народила первістка. Тому й дитину забирати не поспішають. Думають, як ненав'язливо запропонувати жінці свою допомогу. Але кожен прихід лікарів Валентина сприймає як спробу нашкодити.

Валентині Підвербній запропонували тимчасово віддати дівчинку до будинку маляти і не позбавляти її батьківських прав. Але вона називає це репресією проти її молодої родини і обіцяє дати правоохоронцям відсіч.

В результаті медики звернулися до прокуратури. Якщо вдасться довести неспроможність мами доглядати за Марійкою самостійно, Валентину з дівчинкою доведеться розлучити.

Читайте також:

У Чернігові жінка встановила рекорд, народивши дитину у 66 років

Американка у 61 рік народила власного онука

У Молдові жінка народила 5 близнюків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: