Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мешканці Мар'їнки понад тиждень живуть без світла: відновити його не дають окупанти

Лінії електропередач розташовані в секторах обстрілу бойовиків.

У Мар'їнці Донецької області знеструмлено понад сотню будинків. Світло зникло, коли під час ворожого обстрілу перебило лінію електропередач. Ремонтні бригади не можуть розпочати роботи, бо трансформатор у полі зору бойовиків, які не гарантують їм "режиму тиші", про це у сюжеті ТСН.19:30.

Щойно сутеніє, селище занурюється у темряву, у вікнах - поодинокі вогники. Молода мама Вікторія, яка виховує сама двох дітей, найбільше турбується, що малеча живе в таких умовах. Родина знайшла спосіб, як вижити за таких обставин, і нині ділить із сусідами навпіл електричний генератор.

Вікторія розповідає, що вмикають його лише на дві години. "П'ять літрів бензину нам вчора дали, сьогодні уже самі купили, щоб хоч би трохи було світла", - каже жінка.

Відео Більше сотні будинків у прифронтовій Мар'їнці вже більше тижня залишаються без електроенергії

Світло зникло, коли під час ворожого обстрілу перебило лінію електропередач. Електрики ремонтувати мережу відмовляються, бо чекають, поки бойовики підтвердять, що не будуть стріляти.

Більше сотні будинків у прифронтовій Мар'їнці вже більше тижня залишаються без електроенергії

Українська сторона запросила представників ОБСЄ, аби вони зафіксували пошкодження мережі. Дотримавшись усіх заходів безпеки, спеціалісти разом з ОБСЄ йдуть до трансформатора. З'ясувалося, що там потрібно зробити лише деяку заміну кабелів. Роботи, кажуть, на три години. 

Втім, працівники бояться, що можуть потрапити під обстріл і відмовляються виходити без офіційного дозволу і документального підтвердження "режиму тиші". 

Представники місії усе сфотографували та обіцяють передати звіт своїм колегам у Донецьк. Ті, своєю чергою, мають посприяти, аби бойовики документально підтвердили, що стріляти по майстрах не будуть.

Зазначимо, що лінії електропередач перебили бойовики під час обстрілу понад тиждень тому. Без світла тоді залишилось 400 осель. Частково електрику відновили. Але дві вулиці досі у пітьмі. 

Алла Хоцянівська

Залиште свій коментар

Вибір редакції