У Маріуполі чоловік убив матір і сестру і майже тиждень сидів з трупами у зачиненій квартирі

Ймовірний вбивця має психічне захворювання.

У Маріуполі психічно хворий чоловік убив свою 88-річну мати і сестру.

Про це повідомляє центральний відділ поліції Маріуполя.

Поліцейським про подвійне вбивство стало відомо лише 7 серпня, коли до них звернулися мешканці сусідньої квартири. За їхніми словами, із помешкання загиблих було чутно трупний запах, а самі господарі не показувалися вже 5 днів.

На місце негайно прибули поліцейські, двері відкрили співробітники ДСНС.

У дальній кімнаті були знайдені тіла двох жінок, які лежали одна на одній, а зверху були прикриті ганчір'ям. Встановлено, що це мати та донька, які, за попередніми даними, померли від травм голови.

За підозрою у вбивстві затримали сина загиблої пенсіонерки, який весь час провів у зачиненій квартирі з тілами своїх рідних.

45-річний чоловік – інвалід дитинства, має психічне захворювання, до продуктивного контакту наразі не доступний.

Затриманого чоловіка спрямували до спеціалізованої лікарні.

Тим часом на місці вбивства триває ретельний огляд, співробітники поліції опитують мешканців будинку, встановлюють обставини смерті жінок.

Нагадаємо, на Чернігівщині 4-річна дитина стала жертвою своєї психічнохворої матері. Жінка спочатку ножем поранила свого чоловіка, а наступного дня вбила доньку і влаштувала вдома погром.

Це була пекельна ніч, згадують сусіди – вони чули крики з будинку родини. Але це було далеко не вперше, і зазвичай все миналося, тож втручатися ніхто не наважувався. Люди розуміли: якщо кричать, то в родині – загострення. "Коли напади находять на неї... Туди ніхто не може підійти, ви розумієте", - кажуть сусіди.

Залиште свій коментар