У Маріуполі госпіталізували п'ятого хворого з підозрою на холеру

Чоловік занедужав ще тиждень тому, проте у лікарню звернувся тільки зараз. Як повідомляється, чоловік поласував карасями з Азова.

Тим часом, у холерний шпиталь Маріуполя доправили вже п'ятого хворого з підозрою на інфікування холерним вібріоном. 35-річний чоловік поласував карасями з Азова.

Як повідомляється, чоловік занедужав ще тиждень тому, проте у лікарню звернувся тільки зараз.  Діагноз йому ще не підтвердили - результатів аналізів чекають завтра, 2 червня.

За останню добу до інфекційних відділень Маріуполя потрапили ще 13-ро людей.

"Дійсно було 13 звернень та 13 госпіталізацій людей з ознаками кишкової інфекції, я хочу підкреслити, саме кишкової інфекції, але не холери. У цих людей типові ознаки для холери відсутні", - повідомила заступник головного лікаря Донецької обласної санітарно-епідеміологічної станції Тамара Біломеря.

У вівторок, 31 травня повідомлялося, що у Маріуполі зареєстровано четвертий випадок захворювання на холеру.

Зазначимо також, заяву про звільнення за власним бажанням написав головний санітарний лікар України Сергій Риженко. Зі спалахом холери на Донеччині це рішення не пов'язане, лікар каже, що вчинив так, щоб новому міністрові охорони здоров'я було легше сформувати нову команду.

Читайте також:

Після паніки в Маріуполі Севастополь готується до спалаху холери

У Маріуполі через холеру закрили усі пляжі

ООН назвала причини епідемії холери на Гаїті

ВідеоЗвільнився головний санітарний лікар України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: