Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Маріуполі із зоопарку депутата втік леопард: власник звіринця стверджує, що це був кіт

Всі дикі тварини перебувають в клітках, запевняють у зоопарку.

В Маріуполі із зоопарку депутата міськради Савелія Вашури втік леопард, повідомляє місцеве видання 0629.

Відвідувачів попросили "піти тихенько" через подію, не організувавши централізованої евакуації, стверджують очевидці.

"Ми тільки-но підійшли до дерев'яного вольєра з ланню, як до нас підійшов співробітник зоопарку і попросив тихенько піти, вказавши напрямок. Ми запитали, що сталося, він пояснив, що там леопард виліз. Я повернувся назад, дивлюся, а поруч з вольєром, де леви, є дерев'яний сарайчик, леопард був у ньому. Чи то він новий і його завезли, чи то його відсадили - не знаю, але леопард з сарайчика виліз і сидів на даху зверху. Великий, 100 кілограмів. Ми почали відходити, і коли були вже біля курей та півнів, я обернувся і побачив, що леопард плигнув убік клітки з ланню. Ми злякалися за дітей. Леопард побіг парканом і стрибнув у парк в бік "Амстора". Що з ним було далі, я не знаю. Я бачив, що прибіг Вашура. У зоопарку було багато дітей. Однак жодної особливої метушні я не помітив. Ніхто дітей не намагався евакуювати", - розповів відвідувач Володимир.

Вашура в той же час повідомив, що у нього в зоопарку живе кіт, схожий на леопарда, можливо він і втік. А всі дикі тварини - в клітках.

За інформацією видання, зараз два леопарди перебувають в зоопарку. Один в клітці, а інший - у сараї. Працівники заперечують, що леопард залишав територію зоопарку.

"Це у вас білки. Жоден леопард на сараї не сидів і парком не бігав. Ви налаштовані проти мого зоопарку, я тепер налаштую всіх проти вашого сайту", - сказав Вашура журналістам.

При цьому місцеві ЗМІ пишуть, що з'ясувати, скільки всього леопардів в зоопарку поки що не вдалося. На прохання журналіста показати документи і ветпаспорти на тварин, Савелій Вашура пообіцяв зробити це пізніше.

Раніше повідомлялося, що в зоопарку німецького міста Лейпциг двом "левам" вдалося подолати огорожу і вибратися на волю. Тварини змогли якимось чином прорватися, після чого зоопарк був закритий.

Залиште свій коментар

Вибір редакції