У Маріуполі на холеру захворіли вже 14 осіб

Станом на 7.00 6 червня в інфекційному відділенні міської лікарні № 4 всього підтверджено захворювання 14 осіб на холеру. Перебіг захворювання – середнього ступеню важкості.

У неділю у Маріуполі Донецької області було зареєстровано ще один випадок захворювання людини на холеру. Про це повідомляє прес-служба МНС.

За інформацією відомства, станом на 7.00 6 червня в інфекційному відділенні міської лікарні № 4 всього підтверджено захворювання 14 осіб на холеру. Перебіг захворювання – середнього ступеню важкості.

Фахівці міської СЕС здійснюють комплекс санітарно-гігієнічних і протиепідемічних заходів, здійснюється активне виявлення хворих на гострі кишкові інфекції та розлади шлунку. Ситуація знаходиться на контролі Головного управління МНС в Донецькій області.

Нагадаємо, за даними епідеміологічного розслідування зараження хворих відбулося переважно при обробці свіжовиловленої риби в місцях несанкціонованого скидання стічних вод у неканалізовані частини або при споживанні виготовлених з неї страв будинку в умовах порушень санітарно-гігієнічних вимог до технології приготування.

Головний держсанлікар Маріуполя видав у п'ятницю, 3 червня постанову про заборону любительського лову риби та купання на річках Кальчик та Кальміус.

Читайте також:

Курортний сезон на Азові під загрозою зриву

Холеру шукають вже й на Одещині

У Криму не знайшли холеру

ВідеоУ Маріуполі на холеру захворіли вже 14 осіб

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: