У Маріуполі масово гинуть риби і птахи

На пляжах люди знаходять багато мертвої риби, бакланів і чайок.

Уздовж берегової лінії Піщаного пляжу Маріуполя через кожні 3-5 метрів знаходяться мертві пеленгаси, бички, а також баклани і чайки, твердять відпочивальники на Азові.

На Піщаному пляжі відпочивати стало некомфортно. Море викинуло на узбережжя мертву рибу - пеленгасів, бичків. А згодом поруч з рибою люди побачили мертвих чайок, бакланів і навіть пеліканів.

Екологи й рибоохорона берег в один голос стверджують - знайшли 3 пеленгасів і 1 баклана, тож це - природний відбір і аж ніяк не екологічне лихо. Хоча людський чинник теж не відкидають. Можливо, рибалки, не встигнувши забрати улов, просто викинули за борт рибу, яка загинула в сітях.

Втім, очевидці кажуть - риби було більше. Зранку на пляжі прибирають. За день море наносить свіжої мертвечини, але до вечора її розтягують чайки. Тому до приїзду інспекторів тут залишилось кілька дохлих рибин.

Екологи запевняють - склад води в Азовському морі цілком нормальний. Вона не могла спричинити загибель риби. Ветеринарна служба, зі свого боку, пообіцяла за 5 діб повідомити причину смерті баклана, знайденого на березі. А місцеві жителі на екологів ображаються - мовляв, не штрафують справжніх винуватців.

Читайте також:

Прикордонники піймали херсонських браконьєрів з великою кількістю риби

Найглибше озеро Криму п’ятий день заливає нафтопродуктами

На киян чекає зараження питної води через масову загибель риби в Дніпрі

ВідеоЛіто, сонце, море і мертва риба та птахи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: