У Маріуполі незнайомка "подарувала" подружжю пенсіонерів маленьку дитину

Дата публікації
Перегляди
2142
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Маріуполі незнайомка "подарувала" подружжю пенсіонерів маленьку дитину

Дитина не відгукується ні на жодне ім’я

Сім'я пустила переночувати матір із дитиною 

У Маріуполі пенсіонери прихистили молоду жінку, а вона втекла, покинувши дитину на незнайомих людей. Родичів хлопчика тепер шукає міліція, — йдеться в сюжеті "ТСН.19:30".

Молоду матір з дитиною старша жінка помітила біля свого під'їзду ще кілька тижнів тому. Спочатку підгодовувала дитину, чим могла. А згодом почула від жінки жалісну історію, що її з сином п'яна мати вигнала на вулицю. Пенсіонерка забрала їх до себе.

Читайте також: У львівській багатоповерхівці на сходах знайшли немовля

Жінка, що назвалася Катериною, переночувала у квартирі пенсіонерів тільки одну ніч. Потім пішла і не повернулася. Старі чекали повернення матері аж до вечора, а потім викликали міліцію. Правоохоронці відвезли дитину в інфекційне відділення дитячої лікарні. У хлопчика виявили купу вошей.

Але проблемою для медиків став не фізичний, а психологічний стан малюка. Хлопчикові з вигляду - три роки, але він увесь час мовчить. Зараз за його реабілітацію взялися у дитбудинку центру опіки. Там кажуть, що потрібен щонайменше місяць, аби дитина оговталася. Фахівці кажуть, що важко уявити, що пережила дитина, але зізнаються, що, мовляв, нічого хорошого вона не бачила.

Читайте також: У Києві жінка залишила на морозі новонароджену дитину

Досі ніхто не знає, як звати малюка. Мати начебто називала його Тимуром, але на це ім'я, як і на всі інші, дитина не реагує. Дізнатися, чий це хлопчик, намагається міліція.

Слідчі дії розпочали за статтею "злісне невиконання батьківських обов'язків". Поки не знайдуть рідних хлопчика, він перебуватиме у дитячому будинку.

Коресподент ТСН Костянтин Павлов

У Маріуполі жінка покинула дитину у незнайомців і втекла

У Маріуполі жінка покинула дитину у незнайомців і втекла
Наступна публікація