У Маріуполі ще двоє людей захворіли на холеру

У Маріуполі підтверджено ще два випадки захворювання на холеру. На сьогоднішній день кількість хворих на холеру уже досягла 22 осіб.

Ще двоє людей захворіли на холеру у Маріуполі. Про це повідомив заступник головного санітарного лікаря Донецької області зі санітарно-гігієнічних питань Роман Родина.

За словами Родини, хворі - це чоловіки, що ведуть асоціальний спосіб життя, вживають алкоголь і наркотики. На даний момент встановлюється джерело зараження хворих, які госпіталізовані в холерний госпіталь, створений у маріупольскій лікарні № 4.

Нагадаємо, у період з 29 травня по 4 липня в Маріуполі було зафіксовано 20 випадків захворювання на холеру і 9 випадків перенесення вібріонів холери. Останні випадки холери змусили міську владу звернути увагу на людей без певного місця проживання, оскільки майже всі хворі вели асоціальний спосіб життя.

Влада вирішила посилити подворовий обхід і виявити осіб, які потребують допомоги, а також забезпечити їх продовольчими і гігієнічними спецнаборами.

Перші випадки холери були зафіксовані в Маріуполі 29 травня: було виявлено трьох хворих на холеру, яких госпіталізували до інфекційного відділення. У хворих фахівці санепідемслужби виявили холероподібний вібріон О1, біовар Ель-Тор і серовар Огава.

Читайте також:

У Маріуполі вимиють і поголять усіх бомжів, щоб вони не розносили холеру

У Маріуполі знов зафіксували холеру, джерело розповсюдження хвороби не локалізоване

За поширення холери в Маріуполі порушили кримінальну справу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: