У Маріуполі ще в однієї людини виявили холерний ембріон

У Маріуполі зафіксовано новий випадок холери - виявлено людину-носія холерного вібріону.

Ще одна людина-носій холерного вібріона виявлена в Маріуполі. Це 45-річний чоловік, повідомили в Донецькій обласній СЕС.

Вібріон виявлено у 45-річного чоловіка. Станом на 13 у Маріуполі зареєстровано 22 випадки захворювання на холеру і 10 носіїв вібріона холери в клінічно здорових людей.

При цьому на сьогоднішній день 20 хворих і 9 носіїв вібріонів уже виписані, у зв'язку з одужанням після завершення лікування й отримання 3 негативних результатів дослідження на холеру.

Продовжується лікування 2 хворих і 1 носія, стан їхнього здоров'я стабільний.

Нагадаємо, у період з 29 травня по 11 липня в Маріуполі було зафіксовано 22 випадків захворювання на холеру і 9 випадків перенесення вібріонів холери. Останні випадки холери змусили міську владу звернути увагу на людей без певного місця проживання, оскільки майже всі хворі вели асоціальний спосіб життя.

Влада вирішила посилити подворовий обхід і виявити осіб, які потребують допомоги, а також забезпечити їх продовольчими і гігієнічними спецнаборами.

Перші випадки холери були зафіксовані в Маріуполі 29 травня: було виявлено трьох хворих на холеру, яких госпіталізували до інфекційного відділення. У хворих фахівці санепідемслужби виявили холероподібний вібріон О1, біовар Ель-Тор і серовар Огава.

Читайте також:

У Маріуполі вимиють і поголять усіх бомжів, щоб вони не розносили холеру

У Маріуполі знов зафіксували холеру, джерело розповсюдження хвороби не локалізоване

За поширення холери в Маріуполі порушили кримінальну справу

ВідеоХолера може бути всюди

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: