У Маріуполі стався викид гарячого пилу на меткомбінаті - постраждало п'ятеро працівників: відео

У Маріуполі стався викид гарячого пилу на меткомбінаті - постраждало п'ятеро працівників: відео

Фото: don.gp.gov.ua

Робітники металургійного комбінату отримали термічні опіки різного ступеня тяжкості.

Під час виконання ремонтних робіт на аглофабриці ПАТ "ММК імені Ілліча“ у місті Маріуполі сталася аварія, внаслідок якої п’ятеро працівників зазнали термічних опіків. 

Про це повідомили у вівторок, 10 серпня, у прокуратурі Донецької області.

Як сказано у повідомленні, нещасний випадок стався напередодні о 17:05. Під час виконання робіт з ремонту обладнання стався викид гарячого пилу з агломератної машини. Внаслідок аварії отримали пошкодження працівники, які перебували поруч - заступник начальника одного з цехів, старший майстер та майстер, а також два електромонтери.

Потерпілих віком від 34 до 48 років із термічними опіками різного ступеня тяжкості доставлено до опікового відділення міської лікарні.

Прокуратура розпочала кримінальне провадження за фактом порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 272 КК України). Проводяться першочергові слідчі (розшукові) дії для встановлення усіх обставин та свідків події. 

Нагадаємо, раніше на підприємстві "Рівнеазот" стався витік газу. У Гідрометцентрі стверджували, що перевищення гранично допустимої концентрації діоксиду азоту у повітрі не виявлено.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аваріі та ДТП
Наступна публікація