У Маріуполі судитимуть батьків, які не навчили синів читати і писати

Батьків майже повнолітніх дітей будуть судити через те, що вони не надали належної освіти своїм дітям і ті не вміють читати та писати.

У Маріуполі постануть перед судом батьки двох хлопців, які у свої 16 і 17 років не вміють ні читати, ні писати і потребують індивідуального навчання за програмою 1 класу.

Тривогу забила служба у справах дітей Жовтневої районної адміністрації.

Співробітники служби, а після і працівники відділу кримінальної міліції у справах дітей Жовтневого РВ неодноразово попереджали батьків про відповідальність за неналежне виконання обов'язків по вихованню, навчанню своїх синів, однак результатів превентивні заходи не дали. Тоді в справу втрутилася прокуратура.

Як повідомив прокурор Жовтневого району Олександр Туру, прокуратурою Жовтневого району м. Маріуполя було проведено перевірку виконання батьками покладених законодавством України обов'язків по вихованню, навчанню неповнолітніх дітей.

"У ході перевірки було встановлено, що громадянин і громадянка Л., будучи батьками неповнолітніх дітей, в порушення вимог ст. 150 Сімейного Кодексу України, ст. 12 Закону України "Про охорону дитинства", не виконували своїх обов'язків по вихованню, навчанню своїх синів, що призвело до соціально-побутової занедбаності дітей. За результатами проведеної експертизи у них виявлено ознаки відставання в загальному психічному (розумовому, емоційно-вольовому, моральному) розвитку, які пов'язані з невиконанням батьками обов'язків по вихованню діте", - повідомили в прокуратурі.

За результатами проведеної перевірки прокуратурою Жовтневого району м. Маріуполя щодо батьків дітей порушено кримінальну справу за ст. 166 Кримінального кодексу України - злісне невиконання батьками встановлених законом обов'язків по догляду за дітьми, що спричинило тяжкі наслідки. На сьогоднішній день кримінальна справа з обвинувальним висновком направлена до суду для розгляду її по суті.

Читайте також:

"Наша Україна": КМДА змушує школи перейти на російську мову

Азаров виділив 12 млн на популяризацію української освіти за кордоном

Табачник хоче скоротити вищу освіту в Україні до 4 років

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: