У Маріуполі та Сєвєродонецьку облаштують військові бази за стандартами НАТО - міністр оборони

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Також почнуть зводити мобільні містечка для військовослужбовців.

Міністерство оборони України планує збудувати дві нові військові бази.

"Плануємо найближчим часом побудувати два якісно нові інфраструктурні об’єкти - військові бази у Маріуполі та Сєвєродонецьку, які будуть облаштовані за стандартами НАТО", - сказав в ефірі телеканалу "Україна 24" міністр оборони Андрій Загороднюк.

Також почнуть зводити мобільні військові містечка.

"Ще одним цікавим і новітнім проєктом, який ми невдовзі презентуємо широкому загалу, є польовий табір з вагончиків. Цей об’єкт призначений як для служби, так і для проживання наших воїнів. Там є місця для відпочинку, прийому їжі, у ньому передбачено душові кабіни, санвузли, тобто усе необхідне для комфортного проживання військовослужбовців", - сказав міністр і додав, що табір також відповідатиме стандартам НАТО.

Подібні об’єкти містять низку переваг, зокрема, швидкість будівництва, мобільність тощо.

"У разі необхідності ми зможемо швидко доставити і зібрати їх там, де нам потрібно. Наприклад, у таких модульних містечках на другій лінії зможуть комфортно проживати і виконувати завдання наші танкісти", - зазначив міністр.

Нагадаємо, українська армія завершила перший етап реформування за стандартами НАТО.

Відео Міністр оборони Андрій Загороднюк відповів на запитання щодо української армії

Створити професійну армію за стандартами НАТО та покращити життя українських військових – про таку свою мету на посаді кілька місяців тому заявляв новий міністр оборони Андрій Загороднюк. До того як потрапити в уряд, він був бізнесменом та волонтером. Сьогодні Андрій Загороднюк – гість нашої студії, щоб особисто відповісти на всі запитання, пов'язані з українською армією та ситуацією на Сході.

Міністр оборони Андрій Загороднюк відповів на запитання щодо української армії

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції