У салоні цілодобово перебувало від 3 до 6 дівчат з різних областей України віком 20-25 років.

У Маріуполі викрили масажний салон у Центральному районі міста, де надавалися інтимні послуги.

Про це повідомляє ГУ НП в Донецькій області у Facebook.

Зазначається, що поліцейські відпрацьовували підпільний заклад понад 4 місяці. Масажний салон був розташований у житловому будинку. Потрапити всередину можна було тільки за попереднім записом по телефону.

"Власники закладу пропонували "еротичний масаж", однак, як було встановлено в ході досудового розслідування, він був лише одним з пунктів списку послуг сексуального характеру, які надавали працівниці салону. Жодного обладнання для масажу у приміщенні не було, лише двоспальні ліжка", - йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що у салоні цілодобово перебувало від 3 до 6 дівчат з різних областей України віком 20-25 років. Вони працювали "вахтовим способом" - приїздили у Маріуполь на "підробіток", де певний час жили прямо в салоні. У закладі дівчата проходили курс інтимного масажу та навіть отримували "сертифікати".

На момент приїзду поліції у закладі було 5 дівчат з Херсонської, Сумської, Донецької області, в тому числі і з окупованої території. Тариф на послуги складав від 400 до 5 000 гривень. Приймали як готівку, так і банківські картки. Скільки з цього отримає повія – вирішувала адміністраторка салону.

"Нею виявилася 20-річна дівчина, у минулому – масажист. За попередньою інформацією, вона вела усі справи – наймала та навчала "масажисток", а також розповсюджувачів листівок з рекламою салону, яких самостійно інструктувала - по яких вулицях розносити. Також вона вела бухгалтерію. З салону вилучено комп'ютерну техніку, мобільні телефони, рекламну продукцію, речові докази та чорнові записи, які підтверджують протиправну діяльність, гроші, отримані злочинним шляхом", - розповіли у поліції.

Поліцейські припинили діяльність місця розпусти в Маріуполі Співробітники управління з протидії злочинам, пов'язаним з ...

Опубліковано Головне Управління Національної поліції в Донецькій області 10 серпня 2017 р.

Власники закладу гарантували клієнтам відсутність відеознімання, однак поліцейські під час обшуку звернули увагу на товсте дзеркало у приймальні – за ним ховалася відеокамера.

Нагадаємо, у Сумах студентки стали проститутками задля розваги. Зазначається, що студентка третього курсу одного з вищих навчальних закладів втягнула двох своїх неповнолітніх подруг в заняття проституцією.  Дівчина, відправившись на навчання, вирішила трохи підзаробити роботою повії. Потім вона долучила до цього своїх подруг 16 та 17 років, з якими ділила кімнату студентського гуртожитку.

Залиште свій коментар