У Маріуполі виявили нові випадки коронавірусу, серед захворілих є 95-річна жінка

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Усі інфіковані контактували з першим хворим.

У Маріуполі Донецької області виявлено ще чотири випадки інфікування новою коронавірусною інфекцією COVID-19. Усі заражені є родичами та знайомими першого хворого, який приїхав з Єгипту. Серед інфікованих є 95-річна жінка.

 Про це повідомив голова Донецької ОДА Павло Кириленко.

Він уточнив, що вірус підхопили двоє чоловіків 47 та 50 років і двоє жінок у віці 72 та 95 років. Стан усіх хворих наразі задовільний. А 95-річній жінці сьогодні буде проведено лабораторне рентген-дослідження. 

Своєю чергою, начальник відділу стратегічного розвитку охорони здоров'я та забезпечення лікарськими засобами управління організації та розвитку медичної допомоги населенню Олександр Педенко розповів, що всі нові інфіковані контактували з чоловіком, який повернувся з Єгипту, і в нього виявили коронавірус.

"Ще чотири випадки – це контактні особи з першим хворим, який був у Маріуполі. Серед них двоє його родичів та знайомі. Всі (і перший хворий) перебувають в лікарні швидкої медичної допомоги в інфекційному відділенні в боксах", - сказав Педенко.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.  

Відео Коронавірус підтвердили ще в чотирьох жителів Маріуполя: серед хворих 95-річна жінка

Четверо нових хворих у Маріуполі - серед них 95-річна жінка. Крім неї, COVID-19 підтвердили ще у однієї пенсіонерки - їй 72. І в двох чоловіків - їм 47 та 50 років. За словами лікарів, усі вони контактували з чоловіком, який повернувся в Маріуполь з Єгипту - коронавірус в нього виявили 18 березня. Більше про коронавірус в Україні

Коронавірус підтвердили ще в чотирьох жителів Маріуполя: серед хворих 95-річна жінка

Залиште свій коментар

Вибір редакції