У Маріуполі виявили ще п’ятьох хворих на холеру

Станом на 4 червня у Маріуполі зареєстровано 13 випадків захворювання на холеру, підтверджених лабораторно, у тому числі 12 дорослих, 1 дитина.

У Маріуполі Донецької області зареєстровано 5 нових випадків захворювання на холеру, зокрема, 1 дитини.

Про це повідомляється на офіційному сайті Донецької санітарно-епідеміологічної служби Донецької області.

"Всі вони отримують лікування в холерному госпіталі, відзначається позитивна динаміка їх клінічного стану. Таким чином, у місті Маріуполі всього зареєстровано 13 випадків захворювання на холеру, підтверджених лабораторно, у тому числі 12 дорослих, 1 дитина. Хворі продовжують лікування в холерному госпіталі, стан здоров'я стабільний ", - йдеться в повідомленні.

За даними епідеміологічного розслідування зараження хворих відбулося переважно при обробці свіжовиловленої риби в місцях несанкціонованого скидання стічних вод у неканалізовані частини або при споживанні виготовлених з неї страв будинку в умовах порушень санітарно-гігієнічних вимог до технології приготування.

"Локалізація вогнища холери триває ... В осередку продовжує працювати комісія МОЗ України, обласних органів охорони здоров'я та санепідслужби", - наголошується в повідомленні.

У місті щодня проводиться очищення і дезінфекція зливових дренажних канав, виявлення та тампонування несанкціонованих скидів у зливової каналізації, посилено патрулювання органами МВС на пляжах для попередження купання.

Головний держсанлікар м.Маріуполь видав у п'ятницю постанову про заборону любительського лову риби та купання на річках Кальчик та Кальміус.

Перевірено понад 270 об'єктів підвищеного епідризику, посилено проведення попереджувальних заходів на всьому узбережжі Азовського моря, де заборонений вилов риби та купання до поліпшення епідситуації.

В облСЕС також зазначили, що для дослідження санітарно-бактеріологічних показників і холери відібрано більше 1,5 тис зразків з об'єктів навколишнього середовища.

Читайте також:

Холеру шукають вже й на Одещині

У Криму не знайшли холеру

Після паніки в Маріуполі Севастополь готується до спалаху холери

Холера в Маріуполі: до міста терміново прибув глава Мінздоров'я

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: