У Маріуполі зафіксовано 24-й випадок захворювання на холеру

Станом на 19 липня в Донецькій області зафіксовано уже 24 випадки захворювання на холеру та 11 випадків перенесення вібріона-збудника холери.

У Маріуполі виявлено ще один випадок захворювання на холеру. Таким чином, кількість хворих зросла до 24 людей, ще в 11 людей зафіксовано вібріони-збудники холери. Про це повідомили в прес-службі ГУ МНС в Донецькій області.

З початку лікування 21 хворого (20 хворих з м. Маріуполь та 1 хворого з Волноваського району) та 9 вібріононосіїв виписано у зв'язку з одужанням. Станом на сьогодні у міській лікарні № 4 Маріуполя на лікуванні знаходиться 3 особи, хворі на холеру, та 2 вібріононосія. Проведення комплексу протиепідемічних заходів триває.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про 23 зареєстрованих випадки захворювання на холеру і 11 носіїв вібріона.

Перші випадки холери були зафіксовані в Маріуполі 29 травня: було виявлено трьох хворих на холеру, яких госпіталізували до інфекційного відділення. У хворих фахівці санепідемслужби виявили холероподібний вібріон О1, біовар Ель-Тор і серовар Огава.

Останні випадки холери змусили міську владу звернути увагу на людей без певного місця проживання, оскільки майже всі хворі вели асоціальний спосіб життя.

Влада вирішила посилити подворовий обхід і виявити осіб, які потребують допомоги, а також забезпечити їх продовольчими і гігієнічними спецнаборами.

Читайте також:

У Маріуполі вимиють і поголять усіх бомжів, щоб вони не розносили холеру

За поширення холери в Маріуполі порушили кримінальну справу

Лікарі не виключили поширення холери в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: