У Маріуполі виявлено ще одного носія холери

Станом на 26 липня у Маріуполі зареєстровано один новий випадок вібріоносійства холерного вібріону. Його зафіксовано у жінки, котра контактувала з хворим на холеру.

У Маріуполі зафіксовано ще один випадок перенесення вібріону холери. Носієм стала 30-річна жінка, котра контактувала з хворим на холеру.

Про це повідомили в прес-службі Донецької облСЕС.

Усього в Маріуполі зареєстровано 26 випадків захворювання на холеру, викликаних холерним вібріоном О1 серогрупи, біовар Ель-Тор, серовар Огава та 14 випадків вібріоносійства такого ж збудника у клінічно здорових осіб.

Крім того, 23 хворих та 11 вібріоносіїв у зв'язку з одужанням після завершення лікування та отримання 3 від'ємних результатів дослідження на холеру виписані.

На сьогодні у Маріуполі знаходяться на лікуванні 3 хворих і 3 вібріоносія, стан їх здоров'я - задовільний.

Проведення профілактичних та протиепідемічних заходів щодо локалізації та ліквідації спалаху холери в Маріуполі триває.

Учора, 25 липня, у Маріуполі зареєстровано 2 нових випадки захворювання на холеру у чоловіка 61 років та жінки 56 років.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про 23 зареєстрованих випадки захворювання на холеру і 11 носіїв вібріона.

Перші випадки холери були зафіксовані в Маріуполі 29 травня: було виявлено трьох хворих на холеру, яких госпіталізували до інфекційного відділення. У хворих фахівці санепідемслужби виявили холероподібний вібріон О1, біовар Ель-Тор і серовар Огава.

Останні випадки холери змусили міську владу звернути увагу на людей без певного місця проживання, оскільки майже всі хворі вели асоціальний спосіб життя.

Влада вирішила посилити подворовий обхід і виявити осіб, які потребують допомоги, а також забезпечити їх продовольчими і гігієнічними спецнаборами.

Читайте також:

У Маріуполі вимиють і поголять усіх бомжів, щоб вони не розносили холеру

За поширення холери в Маріуполі порушили кримінальну справу

Лікарі не виключили поширення холери в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: