У Маріуполі замість поваленого Леніна з'явився пам'ятник легендарному князю

На відкриття прийшли тисячі жителів міста.

У Маріуполі на Донеччині замість поваленого понад рік тому пам'ятника Леніну на вже перейменованій площі Свободи відкрили новий – князю Святославу, одному з найуспішніших і найвойовничіших українських правителів.

Ініціаторами встановлення стали військові з полку "Азов", які визволяли місто від окупантів. Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Тиждень.

Попри усі перестороги щодо прихильників так званого "руського міра", Маріуполь вкотре довів, що таких у місті вже абсолютна меншість. Тисячі містян вийшли на вулиці разом з "азовцями" – тими, хто звільняв Маріуполь від сепаратистів. Вони пройшли центром. Гордо, голосно. Скандували патріотичні гасла. І це вже були голоси не наляканих людей, які ховаються одне за одним. Це були голоси справжніх українців.

Кульмінація дійства – відкриття пам'ятника князю Святославу. По суті, визначній постаті в українській історії. Один з найуспішніших князів у Київській Русі, який значно розширив межі тодішньої держави. І можна сказати, що заклав міцний фундамент для появи нашої нації та нашої країни, незалежної та вільної.

У Маріуполі анонсують про появу ще низки нових українських пам'ятників.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

ВідеоУ Маріуполі відкрили пам'ятник князю Святославу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: