Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Маріуполі замість поваленого Леніна з'явився пам'ятник легендарному князю

На відкриття прийшли тисячі жителів міста.

У Маріуполі на Донеччині замість поваленого понад рік тому пам'ятника Леніну на вже перейменованій площі Свободи відкрили новий – князю Святославу, одному з найуспішніших і найвойовничіших українських правителів.

Ініціаторами встановлення стали військові з полку "Азов", які визволяли місто від окупантів. Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.Тиждень.

Попри усі перестороги щодо прихильників так званого "руського міра", Маріуполь вкотре довів, що таких у місті вже абсолютна меншість. Тисячі містян вийшли на вулиці разом з "азовцями" – тими, хто звільняв Маріуполь від сепаратистів. Вони пройшли центром. Гордо, голосно. Скандували патріотичні гасла. І це вже були голоси не наляканих людей, які ховаються одне за одним. Це були голоси справжніх українців.

Кульмінація дійства – відкриття пам'ятника князю Святославу. По суті, визначній постаті в українській історії. Один з найуспішніших князів у Київській Русі, який значно розширив межі тодішньої держави. І можна сказати, що заклав міцний фундамент для появи нашої нації та нашої країни, незалежної та вільної.

У Маріуполі анонсують про появу ще низки нових українських пам'ятників.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Відео У Маріуполі відкрили пам'ятник князю Святославу

Залиште свій коментар

Вибір редакції