Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Маріуполі жінка виманила у пенсіонерів майже 100 тисяч гривень за "зняття вроків"

Заради грошей обвинувачена разом із поплічницею «розігрували» перед потерпілими справжню театральну постанову.

У місті Маріуполі Донецької області судитимуть жінку, яка шахрайським шляхом виманила у пенсіонерів майже 100 тис. гривень.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Донецької області.

Під час досудового розслідування було встановлено, що 30-річна мешканка Маріуполя разом із знайомою від грудня 2016 до березня 2017 року займалася шахрайством на території міста. Заради грошей обвинувачена разом із поплічницею «розігрували» перед потерпілими справжню театральну постанову.

Так, вона знайомилась із жінками похилого віку, представляючись служителем церкви, і розповідала їм, що займається лікуванням людей, а на їх рідних, нібито, накладено «вроки». Інша правопорушниця грала роль вдячної «клієнтки» псевдоцілительки, через що введені в оману бабусі починали вірити словам жінок.

Шахрайка запевняла потерпілих, що вміє «знімати вроки», але для цього їй необхідні усі гроші та коштовності жінок для проведення у їхній присутності магічного ритуалу. Після того, як старенькі виносили з дому усі коштовні речі, правопорушниці їх підміняли різаним папером.

Таким чином від рук «цілительки» постраждали 3 мешканки Маріуполя – 82, 80 та 74 років. Їм було спричинено матеріальний збиток на загальну суму близько 100 тис грн.

Зазначається, що у вказаних діях обвинувачена зізналась, щиро розкаялась та добровільно відшкодувала завдану стареньким шкоду.

Нагадаємо, в Україні викрили масштабну шахрайську схему, за якою зловмисники видурювали в українців гроші за нібито звільнення "родичів", яких затримали правоохоронці. Як з’ясувалося, дзвінки потерпілим надходили з виправної колонії на окупованій території в Луганській області, де відбував покарання один із організаторів схеми - 40-річний чоловік, який був "смотрящим" у цій установі. Чоловік після відбування покарання намагався повернутися на підконтрольну Україні територію через пункт пропуску "Станиця Луганська", де його і затримали.

Залиште свій коментар

Вибір редакції