Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Судно йшло з російського порту у Бельгію.

У порту Маріуполя правоохоронці заарештували понад 3 тисяч тонн продукції "Алчевського меткомбінату" з Луганщини, який був захоплений бойовиками російських окупаційних військ.

Про це 1 листопада повідомив генеральний прокурор України Юрій Луценко.

За його словами, продукція перевозилася судном під прапором Ліберії, вантаж ішов з російського порту в Бельгії.

Луценко зазначив, що причетні до цього особи притягуватимуться до відповідальності за статтею Кримінального кодексу України за фінансування тероризму.

Нагадаємо, за ініціативи СБУ під спеціальні санкції та обмежувальні заходи потрапили російські підприємства за укладання контрактів з транспортними підприємствами на тимчасово окупованій території Луганщини. Спецслужбовці встановили, що протягом 2018 року низка російських юридичних і фізичних осіб уклали "зовнішньоекономічні угоди", на підставі яких відбувається систематичне незаконне переміщення вантажів через закриті пункти пропуску "Ізварине", "Довжанський" та "Червона Могила" Луганської митниці. 

Водночас вказані російські підприємства намагались налагодити бізнес і на підконтрольній українській владі території. Таким чином російські підприємства грубо порушують міжнародні норми і правила і є причетними до фінансування і матеріального забезпечення терористичних організацій. Також це завдає істотних збитків економіці України. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції