У масках і з соціальною дистанцією: в Україні стартує основна сесія ЗНО

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Сесія триватиме від 25 червня до 17 липня.

У четвер, 25 червня, стартує зовнішнє незалежне оцінювання з математики. Здавати тестування зареєструвалося 186 тисяч одинадцятикласників.

Цього року через пандемію коронавірусу тестування складатимуть з новими правилами, йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Аби не було скупчення на вході, то кожному призначили конкретний час. Заяв писати на участь цього року не вимагають. Головне не запізнюватися і мати з собою запрошення. Перед початком іспиту всім абітурієнтам виміряють температуру. Із вищою за 37,2 - відправлять додому. В аудиторіях буде максимум 15 осіб. Скрізь всередині є антисептики. Учасники мають бути в масках.

Сесія ЗНО триватиме до 17-го липня і завершиться тестуванням із хімії. Українська мова й література — це обов'язкове ЗНО до складання. Також випускники мали вибрати математику або історію України.

Хто не потрапив на ЗНО з поважних причин, то матиме шанс на додатковій сесії. Вона почнеться після 23 липня й триватиме аж до середини серпня.

Відео В Україні стартує ЗНО з математики

У масках та з дотриманням дистанції. Вже за кілька годин - одночасно у всій країні - стартує зовнішнє незалежне оцінювання з математики. Перед початком іспиту абітурієнтам виміряють температуру. Із вищою за 37,2 відправлять додому. Сесія ЗНО триватиме до 17 липня і завершиться тестуванням із хімії.

В Україні стартує ЗНО з математики

Загалом на тестування цього року зареєструвалися майже 380 тисяч тисяч учасників. Це рекордна кількість за увесь час проведення тестування.

Як повідомлялося, уряд скасував рішення про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у понеділок, 15 червня. Пробне ЗНО з української мови та літератури було заплановано на 15 червня, з інших предметів – 17 червня. Під час пробного тестування з мови та літератури стався збій на сайтах українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Для участі у пробному ЗНО у 2020 році зареєструвались близько 219 осіб. Загальна кількість пробних тестувань ЗНО мала становити більше 362 тисячі. З держбюджету планується повернути учасникам пробного ЗНО 52 млн 450 тис. гривень.

Залиште свій коментар

Вибір редакції