У Мавританії загинули два українські рибалки

Машиніст та капітан консервного рибальського траулера, що перебуває на рейді порту Нуадібу (Мавританія), загинули внаслідок газового отруєння

2 українських моряки (машиніст і капітан) великого консервного рибальського траулера "Леонід Бородич" (компанія "Інрибфлот"), що перебуває на рейді порту Нуадібу (Мавританія), потонули 15 червня.

Про це сказано в повідомленні прес-служби Державної служби гірничого нагляду і промислової безпеки в Криму та Севастополі.

Відповідно до повідомлення, капітан і машиніст займалися осушенням шахти скидання некондиційного вилову траулера та прочищенням отвору для надходження води від рибних відходів.

За попередніми даними, причиною смерті капітана стало газове отруєння (виділеннями продуктів гниття риби), після якого він втратив просторову орієнтацію і потонув, машиніста - газове отруєння, черепно-мозкова травма, отримана під час падіння, після чого він також потонув.

У повідомленні зазначається, що територіальним управлінням Держгірпромнагляду в Криму і Севастополі створена комісія зі спеціального розслідування інциденту.

Її очолив головний державний інспектор Держгірпромнагляду в Криму і Севастополі Сергій Швець.

Читайте також:

На Харківщині чиновник обстріляв рибалок з "Калашникова"

Скалічені рибалки звинуватили голову РДА у побитті

Сторож розстріляв з револьвера рибалок, які розбирали паркан на дрова

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: