"У мене в планах немає помирати". Яніна Соколова розповіла, як їй вдалося побороти рак і приховувати страшну недугу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Діагноз телеведучій поставили восени минулого року.

Днями відома телеведуча Яніна Cоколова опублікувала фотографію у соцмережах і сповістила, що у неї рак. Діагноз їй поставили восени минулого року. Про те, як вдавалося працювати весь цей час, приховувати відсутність брів, вій та волосся, розповіла ТСН.19:30.

Увесь цей час Яніна Соколова брала участь у ток-шоу, глузувала з російських новин на своєму каналі, видавала книгу. Ніхто й гадки не мав, що все це робить онкохвора людина. Приховати ознаки недуги допомагав професійний грим: 2,5 години щоразу, перука, накладні вії та намальовані брови. Про свою хворобу Яніна розповіла лише напередодні у соціальній мережі і виклала своє фото.

Відео Яніна Cоколова ексклюзивно розповіла ТСН про боротьбу з раком

Вона - відома телеведуча, акторка, блогер, дружина і мама двох синів. Яніна Cоколова опублікувала фотографію у соцмережах, якою шокувала суспільство - у неї рак. Страшний діагноз їй поставили восени минулого року. Як вдавалося працювати весь цей час, приховувати відсутність брів, вій та волосся від численної кількості шанувальників, - розповіла у відвертому інтерв'ю ТСН.  

Яніна Cоколова ексклюзивно розповіла ТСН про боротьбу з раком

Телеведуча відчула себе зле наприкінці минулого літа на Одеському кінофестивалі. Каже, думала,що запрацювалася. Повернулася до Києва і звернулася до лікаря. Спочатку поставили неправильний діагноз, зробили одну міні-операцію і прописали гормони. За кілька місяців все повторилося. Рак виявили лише після другої операції

"Від серпня місяця до жовтня мій організм був нагодований гормонами і всілякими препаратами. Вони, грубо кажучи, були для того, щоб розвивати в мені цю хворобу", - каже Яніна.

За її словами, найскладніше було про все розповісти родині. Восьмирічний син вже знав, що таке рак, бо він забрав життя його дідуся, діяти почала терміново. "Запитував, чи я теж помру. Я кажу: "Ні, Миколо, у мене в планах немає помирати". Звернулася до Інституту раку. Далі - шестигодинна операція і кілька курсів хіміотерапія.

"Було ухвалене рішення позбавляти мене кількох моїх органів. Я не буду говорити вголос. Дайте мені залишити щось особисте. Я ж жінка все ж таки", - каже вона.

Відома ведуча на собі відчула усі недоліки українського законодавства. Поки народні депутати зволікають з легалізацією медичного канабісу, люди страждають. Їй допомогло лише те, що після хімії могла собі дозволити літати за кордон. "Я сіла в парку у Відні, дістала футлярчик, зробила цю дозу канабісу і розслабилася",- згадує Соколова.

Зараз Яніна готує художній фільм про рак, аби розповісти про те, що ставлення до хворих не має відрізнятися від ставлення до здорових. Головну роль зіграє сама разом з музикантом Валерієм Харчишиним і акторкою Валерією Ходос. "Цей фільм про кохання трьох людей: лікарки, пацієнтки і її чоловіка. Кінець хороший", - зізнається вона.

Яніна продовжує працювати і над іншими проектами. Утім, її підписники вже знають, що вона приховувала від них сім останніх місяців. Радить їм звертатися до лікарів відразу.

Кореспондент ТСН Наталія Гончарова.

Залиште свій коментар

Вибір редакції