У Мережі оприлюднили заяву матері Лободи про зняття депутатських повноважень

За словами мера Ірпеня, міськрада розгляне заяву матері скандальної співачки на наступній сесії.

Депутатка Ірпінської міської ради від партії "Нові обличчя" Наталія Лобода, яка є матір'ю співачки Світлани Лободи, подала заяву про дострокове складання повноважень.

Відповідну заяву від 8 вересня оприлюднив міський голова Ірпеня Володимир Карплюк на своїй сторінці у Facebook.

"Депутат Ірпінської міської ради Наталія Лобода звернулася із заявою про дострокове припинення її депутатських повноважень. На наступній сесії Ірпінська міськрада розгляне її заяву", - заявив він.

Також Карплюк зазначив, що з розумінням поставився до рішення Наталії Лободи, адже "вона протягом останнього часу піддавалася нападкам у ЗМІ, які суттєво вплинули на стан її здоров'я".

"Жителі Ірпеня, особливо її виборчого округу, завдячують Наталії Василівні Лободі за активну депутатську діяльність та активну участь у справі збереження і захисту зелених зон", - додав він.

Депутат Ірпінської міської ради Наталія Лобода звернулася із заявою про дострокове припинення її депутатських повноважен...

Опубликовано Володимир Карплюк 14 сентября 2017 г.

Нагадаємо, у березні депутатка Ірпінської міської ради від партії "Нові обличчя" Наталія Лобода відвідала в Росії передачу "Пусть говорят" із телеведучим Андрієм Малаховим. Жінка спекла для програми торт та отримала квіти від співака Миколи Баскова. Тоді навколо візиту зчинився скандал, а мешканці Ірпеня попросили депутатів та СБУ оцінити дії мами Лободи.

Наприкінці березня мер Ірпеня Володимир Карплюк заявив, що Наталія Лобода написала заяву про складання депутатських повноважень, яку розглянуть на з'їзді партії наприкінці травня.

Залиште свій коментар