Жахливе відео катування бойовиками наркоторговця на Донбасі шокувало західні ЗМІ

Бойовики били чоловіка електричними дротами.

У неділю, 14 лютого, у Мережі з'явилося шокуюче відео жорстоких тортур російськими бойовиками торговця наркотиками в місті Комунар Донецької області. Відео швидко поширилося Мережею і привернуло увагу західних ЗМІ. Зокрема, Daily Mail опублікував відео на своїй сторінці з детальним описом всієї історії.

ТСН.ua попереджає, що відео містить сцени насильства.

Нагадаємо, на відео чоловіка прив'язали до стовпа та б'ють електричними дротами. Уся його спина в синцях і кровоточить. Чоловік благає не вбивати його, але бойовики продовжують тортури. Той, хто знімає відео, каже: "Нам не потрібні суди, вироки, ось, що нам потрібно".

Зазначимо, користувачі Мережі впізнали чоловіка, якого бойовики запідозрили в продажу наркотиків. Ним виявився житель селища Комунар Донецької області Олексій Фрумкін. Судячи з публікацій, які він вподобав у соціальних мережах, чоловік був активним прихильником "русского мира". Крім того, він сфотографувався на одному з мітингів сепаратистів.

Ката, що б'є торговця наркотиками, ідентифікували як бойовика "Ольхон". Він приїхав до Комунара з Новосибірська. Відео пізніше було розміщене на сайті офіційної спільноти проросійських бойовиків у ВКонтакте. Торговець наркотиками наразі зник безвісти та найімовірніше помер.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: