Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мережі з’явилося відео зсередини зруйнованого будинку в Києві

У Мережі з’явилося відео зсередини зруйнованого будинку в Києві

Будинок падав цілими блоками.

На вулиці Соломії Крушельницької у Києві продовжують розбирати завали будинку, у якому стався вибух.

Як передає кореспондент ТСН.ua, безпосередньо на місці НП наразі працюють три крани та десятки рятувальників. Всі під’їзди до зруйнованої 10-поверхівки залишаються перекритими.

Тим часом у Мережі з’явилося відео того, що відбувається всередині зруйнованого будинку та безпосередньо у квартирах, які опинилися в епіцентрі вибуху.  

Панельний будинок руйнувався цілими блоками, а меблі та речі з верхніх поверхів упали донизу.

Обережно! На відео присутня ненормативна лексика.

Осторожно, маты (18+). Достал видео местного жителя внутри дома на Позняках, где был взрыв. Жуткие кадры первых секунд после того, обвалилась часть квартир. За дверью из коридора не осталось ничего: пол, потолок, стены, мебель и бытовую технику вырвало взрывной волной и раскидало по всему двору. Один из местных Давид, который проживает на четверотом этаже, рассказал, что во время эвакуации слышал крики о помощи под завалами и видел соседей с кровью на одежде, которые искали своих сожителей на лестничной площадке. Все подробности и видео - на NEWSONE TV. Мы первая камера, которая приехала на место событие и показывает все в прямом эфире.

Опубликовано Bogdan Aminov Воскресенье, 21 июня 2020 г.

Крім того, відео із середини зруйнованого будинку опублікували і рятувальники. 

Нагадаємо, потужний вибух у 10-поверховому будинку на Позняках у Києві стався зранку 21 червня. Було зруйновано перекриття 5-ти поверхів. Загинули дві жінки та один чоловікРятувальні роботи на місці НП продовжуються. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції