У Мережі з'явилося відео, на якому ексчиновник жорстко виховує онука: кадри прокоментували психологи

У Мережі з'явилося відео, на якому ексчиновник жорстко виховує онука: кадри прокоментували психологи

Експерти наголошують, що крик — поганий спосіб виховування дитини.

У Мережі з'явилось відео, на якому чоловік, схожий на колишнього віцепрем'єра Олега Рибачука, виховує свого онука на вулиці. Груба розмова дідуся обурила свідків події. Вони ексурядовця наздогнали та присоромили, записавши розмову на камеру.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Виховний процес у центрі міста зафільмувала незнайомка. Чоловік на відео пояснив, що двоє хлопчиків — онуки. 

"Той на рівному місці на свого старшого брата сказав таке, що в мене просто... Не знаю. Хоч язик йому відривай", — зазначив він.

Завдати шкоди таким вихованням, переконує, не хотів.

Шарпання і крики, розповідає психологиня Катерина Гольцберг, переосмислити дітям може не вистачити сил. Вони по-дитячому спочатку ображаються на, так би мовити, "зраду" рідної людини.  А потім негатив вихлюпують на інших людей.

"Саме з домашнього насильства і починається булінг в школі, і домашнє насильство вже у дорослому віці", — говорить Катерина.

Пан Олег слухавки не підіймає. Водночас зять Рибачука таки підтверджує: на відео його тесть і діти.

"Була емоційна ситуація, була розмова. Проговорили ми цю ситуацію потім удома. Якась жінка зняла цю розмову. І що? Там більш нічого немає між дідом і онуком. Ані булінгу, ані рукоприкладства", — говорить він.

"Таких випадків і на вулиці багато, і в помешканнях, де батьки, на жаль, чинять насильство. Просто випадків, коли це зняли й показали — небагато. Враховуючи, що це за особа, у принципі, цей випадок і став цікавим", — коментує ситуацію уповноважений президента України з прав дитини Микола Кулеба.

Психологи ж наголошують, навіть коли хочемо зробити зауваження, робити це треба обережно, аби дитині після розбірок на камеру не дісталося ще більше удома. 

"Це повинні бути швидкі дії. Хоча б відволікти і запитати, як пройти на вулицю, наприклад, щоб зняти цю напругу", — зазначає Катерина Гольцберг.

За світовою статистикою, від насилля страждає кожен четвертий малюк. Про те, як важливо не кричати, а спілкуватись із дитиною, наголошують і в дитячому фонді ООН. 

"Діти поведінкою дають нам сигнали реагувати. І дуже часто нестача цих знань призводить до того, що ми користуємося методами, які неприйнятні", — розповідає керівниця Програми захисту дітей "Юнісеф" в Україні Наїра Авесісян.

Відео У Мережі з`явилося відео, на якому нібито ексчиновник виховує свого внука з криком і замахуваннями

Виховання з криком і замахуваннями - у Мережі з`явилось відео, на якому чоловік, схожий на колишнього віцепремєра Олега Рибачука, виховує свого внука на вулиці. Груба розмова дідуся обурила свідків події. Вони ексурядовця  наздогнали і присоромили, записавши розмову на камеру. Чим загрожують дитячій психіці такі методи виховання – у сюжеті.

У Мережі з`явилося відео, на якому нібито ексчиновник виховує свого внука з криком і замахуваннями

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів