Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мережі з'явилося відео проходження українських військових кораблів під Кримським мостом

Судна супроводжували російські прикордонні катери.

В Інтернеті з'явилося відео проходження кораблів Військово-морських сил України під Кримським мостом.

Відео опублікувало кримське видання Керч.Інфо.

За даними журналістів, корабель управління "Донбас" і морський буксир "Корець" увійшли у канал о 13:50 і пройшли під мостом о 15:15.

При цьому українські судна супроводжували катери російських прикордонників.

Раніше російська ФСБ заявила, що до "виключної економічної зони РФ" біля окупованого Криму увійшли два кораблі Військово-морських сил України. Після цього у ЗМІ повідомили, що пошуково-рятувальне судно A500 "Донбас" та морський буксир A830 "Корець" вирушили із Західної військово-морської бази ВМС України в Одесі до Бердянська, де стануть основою військово-морської бази українського флоту на Азовському морі.

Нагадаємо, що РФ затримувала кораблі, які прямували до портів Бердянська та Маріуполя. У РНБО повідомили про наміри забезпечити підрозділи берегової оборони Азовського моря новітньою ракетною зброєю. Окрім цього, планується посилити військово-морську присутність в регіоні. В уряді також заявили, що до кінця року на Азовському морі буде створена військово-морська база ВМС Збройних сил України.

ВідеоУкраїнські бойові кораблі потрапили в Азовське море під носом у росіян

"Мета Росії - окупувати Азовське море", - заявив Президент Порошенко для The Washington Post. У Москви є цілий план, як це зробити. Інакше не пояснити відверту морську провокацію, свідком якої став журналіст ТСН.Тижня. Екіпаж російського бойового катера, - заявивши на міжнародній радіохвилі, що виконує спеціальне завдання, - пішов на таран українського бойового корабля.

Українські бойові кораблі потрапили в Азовське море під носом у росіян

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції