У Мережі з'явилося відео зсередини відділення "Нової пошти" у Мукачеві, в якому вирує потужна пожежа

До гасіння пожежі долучилися рятувальники із сусідніх міст і сіл.

Площа пожежі у відділенні "Нової пошти" на Кооперативній вулиці у Мукачеві збільшилася більш, ніж вдвічі - до 2400 квадратних метрів.

Про це повідомляє Управління ДСНС України у Закарпатській області.

Втім, пожежу локалізовано, зараз триває її ліквідація.

Окрім мукачівських рятувальників, із вогнем борються добровільна пожежна команда села Дерцен Мукачівського району, техніка та рятувальники з міст Свалява, Іршава, Берегово та селища Середнє Ужгородського району. Наразі над ліквідацією пожежі працюють понад півсотні рятувальників.

Місцеве видання Mukachevo.net оприлюднило відео зсередини відділення "Нової пошти". На ньому видно, що будівля вигоріла майже вщент. Втім, рятувальники на місці події запевняють, що врятували більше половини майна і половину будівлі.

Нагадаємо, у Мукачеві Закарпатської області ввечері 24 серпня загорілося відділення "Нової пошти", що розташоване на вулиці Кооперативна, 4. Вогонь охопив усю будівлю, вибухи було чути на все місто. Спочатку на гасіння пожежі приїхали три одиниці техніки рятувальників. Але через підвищений рівень складності вирішено було залучити додаткові сили. Площа пожежі спочатку складала близько 1000 квадратних метрів. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація