Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Мережі захоплюються вчинком "чернігівського супермена"

Журналісти ТСН розшукали місцевого героя

Дядя Стьопа наших днів. Незнайомець, який врятував із пожежі 6-річну дівчинку і її опікуна, виявився чернігівським спортсменом. У соцмережах жителі міста обговорюють вчинок чоловіка, який раптово з'явився і так само раптово зник, щойно допоміг двом людям вибратися з димової пастки.

Поки одні знімали на мобільні телефони, а інші дзвонили у різні служби, він за два стрибки опинився на другому поверсі і впіймав маленьку Міру, яку опікун за ручки спустив з вікна квартири.

Журналісти ТСН розшукали місцевого героя.

Він справді з'явився раптово на місці пожежі. Просто проїжджав тут на автомобілі. Дим із вікна, натовп людей, усі дивляться вгору. Вже потім він побачив у вікні два закіптявілі обличчя. Люди благали про допомогу.

"Коли я її побачив у вікні, таку маленьку, в диму вона стояла, вже личко було чорне зовсім, ну і вітчим її. Кашляли, кричали, допомоги просили. Всі люди стояли, хто тут був, ніхто нічого не міг зробити, хоча б спробували. Я одразу поліз, бо згадав про свою дівчинку, напевно", - каже рятівник Сергій Бондарець.

Він за дві секунди вже був на другому поверсі. Підтягнувся на зливній трубі. Каже, рік інтенсивних тренувань у залі, марним не був. Почав вмовляти дівчинку спуститися до нього.

"Чоловік взяв її за руки, на витягнуті руки її опустив і кинув, а я вже спіймав. Після чого чоловік вистрибнув з вікна, я теж його впіймав", - додає Сергій.

Відео У Чернігові знайшли чоловіка, який врятував із пожежі 6-річну дівчинку і її опікуна

Дівчинку передали у вікно сусідам на другому поверсі. І рятувальник так само раптово, як з'явився, зник. Свідки не приховують захоплення.

"Він коли дитину брав у руки, спитав ще, чи є ще хтось у квартирі. Чоловік відповів, що немає. Думаю, що якби хтось був, він би і у вогонь поліз", - розповідає свідок.

Сергій вже потім із новин дізнався, що з дівчинкою все гаразд, вона навіть не потребувала допомоги медиків. Сусіди розповіли, Мироліка росте без мами. Опіку над нею взяв рідний дядько.

Опікун зараз у лікарні, із журналістами спілкуватися не хоче. Сергій Бондарець вирішив розшукати маленьку Мироліку. І приніс солодощі їй просто у садочок.

Долю Мироліки після цієї пожежі вирішуватимуть соціальні служби. Невідомо, хто нею опікуватиметься далі. Сергій обіцяє теж стежити за долею дівчинки, адже вона майже ровесниця його доньки.

Сергія обіцяють номінувати на премію "герой-рятувальник року".

Залиште свій коментар

Вибір редакції