У Мережі запускається проект "Ринг", який публічно виведе кривдників на чисту воду

В українському сегменті інтернету запускається новий соціальний проект, головна мета якого вирішувати повсякденні проблеми.

Проект "Ринг" спрощує завдання в повсякденному житті:

- боротьба з шахрайством. "Ринг" буде висвітлювати "темну сторону" життя соціуму, щоб ні у кого не було можливості безкарно обдурити і бути обдуреним;

- психологічна напруженість у суспільстві. Проект дозволить людині, яка залишила скаргу, "вирівняти деформовану" вчинком негідника "поверхню душі". Виплеснув емоції в люди, людина мимоволі ділиться негативом, який накопичився, і, як наслідок, знаходить душевний спокій;

- злочинність. Часто люди, які не можуть добитися справедливості через рішення судів, виконавчих служб, у відчаї йдуть на злочин, намагаючись самостійно покарати кривдника, повернути своє і деколи просто помститися. "Ринг" дозволяє обійтися без таких проявів агресії. Залишивши скаргу на кривдника в проекті, людина завдає безжалісного удару по репутації винного.

Скарги будуть публічними. Вони будуть подаватися на підставі даних, які є в людини, яка її подає. Наприклад, ім'я, прізвище, фото, номер авто тощо.

Якщо ж кривдник присутній у "Ринзі", його можна знайти за допомогою пошуку, якщо немає - додати.

"Битва" або дискусія у кожній конкретній скарзі відбувається шляхом публічного діалогу сторін з можливістю надавати докази (фото-, відеофайли, скан-копії, боргові розписки тощо).

У разі подання необґрунтованої скарги без документального супроводу або спроби обмовити людину, спричинить падіння репутації, навіть, якщо його аккаунт буде "фейковим".

Судити сторони буде народ. Розробники проекту зазначають, що "суд" вирішується шляхом голосування "за" або "проти" в кожному конкретному випадку подачі скарги.

Кожна людина в проекті має репутацію, яка розраховується виходячи з реакції на будь-які прояви активності в проекті або їхню відсутність. Відповідач може ігнорувати скаргу, але тоді його репутація може знижуватися.

Також існує і варіант примирення. Умови примирення можуть заздалегідь прописуватися при подачі скарги. У разі примирення скарга "закривається", про що повідомляється публічно.

Водночас, кожен, хто проголосував зобов'язаний зареєструватися через соціальні мережі. Це знижує можливість спаму і накруток.

Вся інформація в проекті відкрита і може бути використана потенційними роботодавцями, журналістами і просто звичайними людьми для довідки.

Як приклад роботи проекту "Ринг", публікуємо вигадану, але досить поширену історію.
Марія Іванівна позичила Петру Івановичу 100$. Він, вважаючи жінку слабкою і беззахисною, вирішив не віддавати борг. Поліція теж вважає Марию Іванівну фінансово слабкою і негідною їхньої уваги, а Петра Івановича - шанованою людиною... Що робити Марії Іванівні, обдуреної і кинутої напризволяще? Жінка оголошує полювання на негідників в особі Петра Івановича і місцевої поліції. Розміщує скаргу на сайті ring.wtf і дивиться як репутація кривдників стрімко падає. Що робити Петру Івановичу з тим, що про його принизливий вчинок тепер знає вся країна? Після публікації він не зможе нікого обдурити, а з ним ніхто справу не захоче мати. Варіантів у пройдисвіта два: примиритися, але тепер публічно, повернути борг і відновлювати репутацію не словами, а справами або спробувати аргументовано довести, що звинувачення в його неблагонадійному вчинок недоведене. Звичайно, Петро Іванович може проігнорувати свою негативну репутацію, але чи будуть ігнорувати цей факт його партнери, друзі, нові знайомі? Адже доступ до його діянь відкритий кожному!

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: