У мерії Києва почались звільненя: Попов скоротив двох заступників

Вже після нового року мерію покинуть близько 400 із 2200 працівників. Попов скоротить також кількість своїх заступників.

Голова КМДА Олександр Попов підписав розпорядження про скорочення посад двох своїх заступників. Тепер замість дев'яти їх стане сім.

Про майбутні звільнення стало відомо ще минулого тижня. Перший заступник голови КМДА Олександр Мазурчак заявив, що штат співробітників буде скорочено на 20%. Вже після Нового року адміністрацію покинуть близько 400 із 2200 працівників.

Серед тих, хто піде під скорочення - двоє заступників Попова. Офіційної інформації про це поки немає. Однак, за даними джерела КП, після нового року можуть залишити свої посади Анатолій Голубченко і Віктор Сівець.

За даними "Сегодня", під скорочення потрапила посада екс-заступника Броніслава Стичинського, вона була вакантною. Скоротили і посаду заступника, на якій раніше працював Олександр Мазурчак - він нещодавно став першим заступником голови КМДА (курирує ЖКГ, ритуальні послуги, благоустрій).

Голубченко тепер буде займатися тільки Євро-2012. А транспортом і охороною здоров'я - особисто Попов.

Олександр Пузанов буде вести апарат, власність, рекламу, Мещеряков - архітектуру та містобудування. Крамаренко відповідає за фінанси, ціноутворення. Новохатько - за гуманітарну сферу, Сівець - за промисловість, торгівлю, екологію.

Поки ще не призначені заступники голів районних адміністрацій. І з кожним з кандидатів Олександр Попов особисто проводить співбесіду.

Нагадаємо, раніше Попов зазначав, що скорочення працівників бюджетної сфери дозволить щорічно економити 80-100 мільйонів гривень.

Читайте також:

Попов звільнить 115 колишніх підлеглих Черновецького

Чиновники Попова активно шукають роботу

Попов представив нових голів райдержадміністрацій у Києві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: