У мешканця Донецька опечатали телевізор за комунальні борги

"Людина з арештованим телевізором" має повністю сплатити суму боргу за теплопостачання. Лише після цього чоловікові дозволять користуватися його майном.

У одного з мешканців Донецька через борги за теплопостачання опечатали телевізор.

Як повідомили у Донецькій раді, днями відбувся черговий рейд зі стягнення заборгованості за послуги теплопостачання з мешканців міста (зокрема, які проживають у Київському районі).

Рейд проходив спільно з представниками "Донецькміськтепломережа" і співробітниками виконавчої служби юстиції Київського району. Сума заборгованості жителів району перед тепломережею на 1 листопада 2010 року становила 16,1 млн грн.

Виконавча служба відвідала трьох абонентів і стягнула з них суму у розмірі 5,5 тис. грн. Двоє боржників повністю виплатили суму заборгованості. А третій абонент частково розплатився за борги, і тимчасово залишився з арештованим майном (телевізором), який йому залишили на зберігання в опечатаному вигляді.

Комунальники пояснили, що опечатаним (заарештованим) майном абонент не має права користуватися до повного зняття арешту, інакше буде накладено відповідний штраф.

"Людина з арештованим телевізором" пообіцяла до кінця місяця повністю сплатити суму боргу, і лише після цього виконавча служба зніме пломби з арештованого майна, а неплатник у новий рік увійде не лише без боргу, але й зможе радісно дивитися по своєму телевізору новорічні програми", - сказали в міськтепломережі.

Нагадаємо, з Нового року на мешканців усієї України чекає підвищення тарифів на тепло. Зокрема, в Києві централізоване опалення подорожчає на 35%.

Читайте також:

За комунальні борги українців штрафуватимуть і виселятимуть з квартир

Тарифи на опалення підвищені по всій Україні

У лікарні помер чоловік, який провалився в окріп у центрі Києва

Пенсіонер спалив себе і дружину на очах у приставів, які прийшли його виселяти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: