Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У метрополітені пояснили, звідки взялася тріщина на стелі станції "Героїв Дніпра"

У метро заявили, що ведуть щоденний контроль за станом станції.

Керівник КП "Київський метрополітен" Віктор Брагінський заявляє, що тріщина в стелі станції "Героїв Дніпра", над якою розпочалося будівництво торгово-розважального центру, виникла через помилку машиніста бурової установки під час робіт з укріплення грунтів.

Про це він сказав на засіданні сесії Київради під час доповіді щодо ситуації з будівництвом на вказаній станції метро, передає "УНІАН".

"Те, що було порушено склепіння станції – це була технічна помилка машиніста бурової установки, який поза регламентом замінив бур. Це дійсно була його така помилка", - зазначив Брагінський.

Але при цьому він зауважив, що за це відповідальність не може бути персональною. 

"Це відповідальність всіх - керівника; організації, яка давала дозвіл на виконання будівельних робіт; Укрдежбудекспертизи, яка теж сказала, що немає загрози, і проектом передбачені всі заходи безпеки", - наголосив керівник метрополітену.

Він запевнив, що фахівці метрополітену зі свого боку ведуть щоденний контроль за станом станції.

"Головне для стабільності роботи станції - щоб не було деформації несучих конструкцій. Над цим завданням працюють щоденно технічні спеціалісти метрополітену, які перевіряють контрольні точки і наглядають за відсутністю просідання ґрунтів. Я ще раз наголошую, що станція працює у звичайному режимі, жодних порушень цілісності несучих конструкції немає. Це 100%, бо за цим слідкують щоденно", - заявив Брагінський.

За його словами, саме тому, щоб уникнути будь-якої загрози для безпеки пасажирів, роботи з укріплення грунтів та конструкцій станції "Героїв Дніпра" ведуться вночі, коли метро не працює.

"Тому ці роботи ведуться в умовах, коли відсутні пасажири, щоб не створювати для них небезпеки", - сказав керівник метрополітену.

Нагадаємо, на виході зі станції метро "Героїв Дніпра" почалося будівництво торгово-розважального центру. Ділянка землі всередині транспортної розв'язки огородили парканом і підігнали будівельну техніку. Небайдужі кияни вимагають зупинити будівництво ТРЦ, мешканці району певні – будівництво зруйнує станцію і загрожує життю. 

Своєю чергою, у метрополітені запевнили. що будівництво ТРЦ цілком безпечнеале люди категорично проти нього та вимагають зупинити будівельні роботи. Активісти перекривають рух та намагаються привернути увагу Київської влади до цієї проблеми.

Відео Скандальне будівництво над метро: як громада може вплинути на забудову та перепланування міста

Залиште свій коментар

Вибір редакції